Home Staging Blog i Nowy marketing nieruchomości

 

 

Insta Staging

 

 

Klaudia Leszczyńska
Gala Home Stagingu 2022
Gala Home Stagingu 2022

Najlepsze realizacje homestagingowe - Gala Home Stagingu 2022Nie mogę uwierzyć, że Gala Home Stagingu odbyła się już trzeci raz! Właśnie zakończyliśmy trzecią edycję, która była chyba również najbardziej zaskakującą. Zanim przejdę do podsumowań i zwycięskich...

czytaj dalej
Moje 5 ulubionych produktów Home Stagera z Flüggera
Moje 5 ulubionych produktów Home Stagera z Flüggera

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić mój mały niezbędnik Home Stagera – 5 ulubionych produktów Home Stagera z Flüggera. „Jakiej farby użyć na Home Stagingu i czym pomalować płytki?” „Czy da się coś zrobić z plamą po zalaniu na suficie?” „Jakie znasz dobre tapety?” Nie zliczę pytań, które od Was dostaję odnośnie moich realizacji i produktów, które stosuję na co dzień w pracy Home Stagerki. A przy okazji korzystając z faktu, że właśnie wykańczam dom, chciałabym podzielić się z Wami moimi ulubieńcami z tej marki. Tym samym uchylę Wam rąbka tajemnicy, co znajdzie się w moim wnętrzu.

czytaj dalej
home staging trendy 2021
home staging trendy 2021

Home Staging Trendy 2021 – 3 najważniejsze preferencje klientówJakie są trendy w Home Stagingu na 2021 rok? Czy aby nie za późno, aby w ogóle o tym pisać? Uważam, że nie, ponieważ zmiany które zaszły w naszej branży w tym roku, w związku z pandemią, z pewnością...

czytaj dalej
KLAUDIA LESZCZYŃSKA

KLAUDIA LESZCZYŃSKA

Inwestorka w Nieruchomości i Home Stagerka, Blogerka, Finansitka, Twórczyni Insta Stagingu.

Zwyciężczyni 2 kategorii w najbardziej prestiżowym konkursie dla Home Stagerów w skali światowej “2020 BEST OF HOME STAGING”, organizowanym przez IAHSP® International – “Staging Excellence” i “Client Care Excellence”.

Autorka poradnika “Home Staging. Jak skutecznie przygotować instagramowe wnętrze, żeby dobrze na nim zarobić”, opublikowanego również w wersji angielskiej. Członkini europejskiego stowarzyszenia dla Home Stagerów IAHSP® EUROPE. Twórczyni biznesowego kursu dla Home Stagerów.

Wraz z mężem prowadzi również firmę wynajmową. Pomaga inwestorom lepiej zarabiać na ich nieruchomościach na sprzedaż i wynajem, wydobywając z nich maksymalny potencjał i wyprzedzając oczekiwania rynkowe.

Subskrybuj!

 

Subskrybuj mój Home Staging Blog, pobierz darmowy fragment mojego e-booka „Home Staging Jak skutecznie przygotować Instagramowe wnętrze, żeby dobrze na nim zarobić” i zgarnij zniżkę 50zł!

Pin It on Pinterest