Home Staging Blog i Nowy marketing nieruchomości

 

 

Insta Staging

 

 

Klaudia Leszczyńska
Relacja z Gali Home Stagingu 2020
Relacja z Gali Home Stagingu 2020

Relacja z Gali Home Stagingu 2020Dziś przed Wami tegoroczna Gala Home Stagingu 2020 w pełnej, blogowej krasie. Całe wydarzenie odbyło się online. Wielu z Was pewnie miało możliwość wziąć udział w naszym forum Home Stagingu online, ale na żywo. W tym wpisie chciałabym...

czytaj dalej
Home Staging Trendy na 2020 rok
Home Staging Trendy na 2020 rok

Witajcie! Z wielką radością przedstawiam Wam najnowszy artykuł Home Staging Trendy na 2020 rok! Czy trendy wnętrzarskie mają w ogóle znaczenie w Home Stagingu? Oczywiście, że tak! Trzeba je tylko umiejętnie zastosować. Niestety wciąż pokutuje stwierdzenie, że dobry...

czytaj dalej
KLAUDIA LESZCZYŃSKA

KLAUDIA LESZCZYŃSKA

Inwestorka w Nieruchomości i Home Stagerka, Blogerka, Finansitka, Twórczyni Insta Stagingu.

Zwyciężczyni 2 kategorii w najbardziej prestiżowym konkursie dla Home Stagerów w skali światowej “2020 BEST OF HOME STAGING”, organizowanym przez IAHSP® International – “Staging Excellence” i “Client Care Excellence”.

Autorka poradnika “Home Staging. Jak skutecznie przygotować instagramowe wnętrze, żeby dobrze na nim zarobić”, opublikowanego również w wersji angielskiej. Członkini europejskiego stowarzyszenia dla Home Stagerów IAHSP® EUROPE. Twórczyni biznesowego kursu dla Home Stagerów.

Wraz z mężem prowadzi również firmę wynajmową. Pomaga inwestorom lepiej zarabiać na ich nieruchomościach na sprzedaż i wynajem, wydobywając z nich maksymalny potencjał i wyprzedzając oczekiwania rynkowe.

 

Subskrybuj!

 

Subskrybuj mój Home Staging Blog, pobierz darmowy fragment mojego e-booka “Home Staging Jak skutecznie przygotować Instagramowe wnętrze, żeby dobrze na nim zarobić” i zgarnij zniżkę 50zł!

Pin It on Pinterest