KLAUDIA LESZCZYŃSKA

Gala Home Stagingu

czerwiec 2020

dla home stagerów

.
Akademia Home Stagingu

Czego się dowiesz?

  • Jakie masz możliwości pracy jako Home Stager
  • Poznasz historie Home Stagerek, które wyspecjalizowały się w konkretnych obszarach tego biznesu
  • Jaka jest moja Home Stagingowa historia 🙂
  • Jak możesz się rozwijać jako Home Stager
  • Jak skonstruować dobrą umowę na wykonanie usługi home stagingu
  • Dodatkowo planuję mastermind o tym jak wyceniać swoją pracę home stagingową (szczegóły wkrótce!), aby Twój biznes zarabiał
  • Przedstawię też najlepsze realizacje home stagingowe, z których warto brać przykład (jeśli chcesz mieć możliwość zaprezentowania się na Gali Home Stagingu to wyślij mi swoje realizacje na klaudia@instastaging.com)

Kim jestem?

Witaj, nazywam się Klaudia Leszczyńska i pokażę Ci jak dzięki mojej strategii marketingu nieruchomości, którą nazwałam Insta Staging, możesz zarabiać więcej dla siebie i dla swoich klientów!

Zastanawiasz się jak rozkręcić swój biznes Home Stagingowy?

Ja też byłam w takim momencie! Dziś jestem członkinią IAHSP Europe, stowarzyszenia dla Home Stagerów stworzonego przez samą twórczynię nazej branży, w Polsce jestem znana z Insta Stagingu, e-booka o Home Stagingu oraz szkoleń dotyczących marketingu nieruchomości. Jestem inwestorką w nieruchomości, home stagerką i pośredniczką, dzięki czemu znam nieruchomości od środka, a nie tylko z wyglądu 😉

Ale nie zawsze tak było. Wiem, jak to jest gdy pracujesz do późnych godzin, a Twoja wycena już dawno przestała być rentowna. W dodatku niecierpliwy klient dzwoni o każdej możliwej porze. Jeśli chcesz być zadowolona ze swojej pracy, dobrze na niej zarabiać i mieć współprace, na których klient wychodzi tak samo szczęśliwy jak Ty, to zapisz się na moją Galę Home Stagingu. Czerwiec to będzie nasz miesiąc 🙂 Masa darmowych materiałów i wywiadów oraz możliwość dalszego rozwoju w tym biznesie. To co, działamy razem?

Klaudia Leszczynska
Home Staging Gala

Klaudia Leszczyńska. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności.

Pin It on Pinterest