Home Staging FAQ

Home Staging FAQ powstał z myślą aby w jednym miejscu zgromadzić najważniejsze pytania i odpowiedzi na często zadawane pytania.

 

Często zadawane pytania i odpowiedzi o home stagingu i insta stagingu.

 

Co to jest home staging?

Home Staging to przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Celem home stagingu jest atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza, które ma pokreślić jego charakter oraz zainteresować jak największą liczbę oglądających nieruchomość i przyspieszyć sprzedaż lub wynajem za możliwie najwyższą cenę.

 

Kto stworzył home staging?

Twórcą home stagingu jest Barbara Schwarz, która już w latach 70 zauważyła, że mieszkania specjalnie przygotowane i zaaranżowane pod kątem klientów sprzedają się szybciej i za wyższe ceny. 27 lat później Barb stworzyła IAHSP – międzynarodowe stowarzyszenie Home Stagerów (w którym mam ogromny zaszczyt być i czerpać wiedzę z zagranicznego doświadczenia tej branży). Dziś jest już uznawana za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet na świecie z branży nieruchomości. Kobieta wiedziała co robi. 

 

Co to jest insta staging?

Insta Staging to autorska strategia marketingu nieruchomości Klaudii Leszczyńskiej, dzięki której możesz zarabiać na swoim mieszkaniu jeszcze więcej i jeszcze szybciej. Łączy najnowsze trendy Home Stagingu ze Story Tellingiem i marketingiem sensorycznym.

 

Jakie są etapy home stagingu?

  1. Konsultacja
  2. Identyfikacja klienta docelowego
  3. Kalkulacje
  4. Odgracanie / Decluttering
  5. Depersonalizacja
  6. Naprawy i odświeżanie nieruchomości
  7. Organizacja zamówień i transportu
  8. Stylizacja i Dekoracje
  9. Sprzątanie
  10. Insta Staging

 

Co to są konsultacje home staging?

Konsultacja to czas na Twoje zmiany. Podczas konsultacji Home Stagingowej możemy omówić proces zmian w mieszkaniu, w którym mieszkasz lub w tym, które chcesz sprzedać lub wynająć.

 

Czy mogę zrobić home staging sam?

Tak, jak najbardziej poprowadzę Cię przez cały proces Home Stagingu. Napisałam poradnik w formie E-Book Home Staging. Jak skutecznie przygotować instagramowe wnętrze, żeby dobrze na nim zarobić oraz 44 strony o najnowszych trendach w Home Stagingu w 2020 roku (Kilka inspiracji znajdziesz w artykule na moim Blogu – Home Staging trendy na 2020 rok), które krok po kroku pomogą Ci osiągnąć zamierzony cel.

 

Jak zrobić Home Staging niskim kosztem?

5 wskazówek, które pozwolą Ci zrobić tani Home Staging:
1. jak zrobić tani home staging? diagnoza mieszkania
2. najważniejsze pomieszczenia
3. malowanie
4. home staging niskim kosztem? najpierw porządkowanie i odgracanie
5. stylizacja wnętrza

więcej w artykule na blogu

 

Home Staging FAQ – Jeśli masz pytanie, które Cię interesuje na temat home stagingu, insta stagingu lub nieruchomości to napisz – klaudia@instastaging.com

home staging ebook trendy
Home Staging Kurs Biznesowy

Pin It on Pinterest