Home Staging

Kurs
z konsultacji

Dowiedz się jak przeprowadzić efektywnie homestagingową konsultację z klientem

Kurs o konsultacjach w Home Stagingu to szkolenie, które pozwoli Ci przygotować się do pierwszej konsultacji i efektywnie ją przeprowadzić. Ponadto nauczysz się z niego jak zarabiać zarówno na samych konsultacjach, jak też na usługach dodatkowych. Poznaj od podstaw kluczową usługę w branży Home Stagingu i zacznij działać!

Home Staging Kurs Konsultacje

Wciąż boisz się prowadzić konsultacje?

Teraz wiem, że mimo iż usługa konsultacji należy do najtańszych usług homestagingowych, to właściwe przygotowanie się do niej i jej przeprowadzenie wymaga odpowiedniej strategii i umiejętności nie tylko homestagingowych, ale też np. komunikacyjnych czy marketingowych. I wcale nie trzeba od ręki wymyślać miliona pomysłów na przestrzeń.

Doskonale pamiętam swoją pierwszą konsultację. Nie do końca byłam pewna jaki ma być jej przebieg i co właściwie leży w moim zakresie, jak szczegółowo powinnam podejść do tematu. Poza tym towarzyszył mi ogromny stres, bo przecież szłam na żywioł – nie wiedziałam jak mieszkanie wygląda i czy od razu będę w stanie wysypać pomysły z kapelusza.

Można się konsultacji bać, ale można też zbudować na ich podstawie świetnie prosperujący model biznesowy, który pomoże Ci rozwinąć skrzydła w tej branży. Można być panią od poduszek, albo ekspertem w branży nieruchomości, który pomaga klientowi podwyższyć wartość jego nieruchomości.

MATERIAŁY BONUSOWE

^

3 nagrania konsultacji

^

Umowa na konsultacje homestagingowe

^

Dokumentacja do konsultacji

Dla kogo jest szkolenie z konsultacji homestagingowych?

 

 • Dla Home Stagerów, którzy chcą zacząć w końcu udzielać konsultacji, a wciąż nie do końca wiedzą jak się zabrać za ten temat
 • Dla Home Stagerów, którzy chcą udzielać nie tylko stacjonarnych konsultacji, ale również zdalnych i tym samym uniezależnić swoje usługi od miejsca zamieszkania
 • Dla osób, które chcą zacząć w branży Home Stagingu, a jeszcze nie odważyły się podjąć działań z klientami
 • Dla osób, które pomagają przeprowadzać metamorfozy wnętrz nie tylko na cele sprzedaży czy wynajmu, ale również na cele osobiste i chcą się dowiedzieć jak to ułożyć biznesowo

NAGRANIA KONSULTACJI

MASTERMINDY EKSPERCKIE NA ŻYWO

CZEGO MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ W ŚRODKU?

 

 • Przykładowy zestaw dokumentacji przy konsultacji (wytyczne dla klienta z przykładowymi inspiracjami, lista pytań przed konsultacją)
 • Konsultacyjna checklista
 • Strategia ofertowania dodatkowych usług
 • Schemat przeprowadzenia konsultacji
 • Proces wywiadu z klientem i jego forma
 • Strategie wycen konsultacji
 • Alternatywy do moodboardu
 • Schemat prowadzenia zdalnej konsultacji
{

Konsultacja może być autostradą dla Twojego biznesu. Ty wybierasz czy z niej skorzystasz.

j

O MNIE

Home Staging Blog Klaudia Leszczynska

Witaj, nazywam się Klaudia Leszczyńska. Jestem Home Stagerką i inwestorką w nieruchomości. Z wykształcenia finansistką, z osobowości pasjonatka wnętrzarska i usprawniania procesów działania.

Jestem autorką pierwszego i jedynego w Polsce Kursu Home Stagingu Pro (kurs HS 2.0 oraz Kurs HS Biznesowy), który został akredytowany przez międzynarodowe stowarzyszenie dla Home Stagerów EAHSP. Jedynego, który daje Ci takie kwalifikacje zawodowe i roczne członkostwo w EAHSP po zdanym egzaminie z akredytacją branżową.

Przeszkoliłam już ponad 450 osób działających w branży Home Stagingu. Jestem także wydawcą kursu declutteringu Architektury Porządku Agnieszki Witkowskiej oraz kursu składania ubrań Oli Smorawski z Organizacji Przestrzeni.

Reprezentuję Polskę w europejskim stowarzyszeniu dla Home Stagerów EAHSP, w którego polskim oddziale pełnię funkcję Dyrektora ds. Edukacji. W 2021 i 2022 roku zdobyłam nagrodę Trifecta w światowym konkursie Best of Home Staging, który oznacza zwycięstwo we wszystkich 3 kategoriach: Industry Leadership, Client Care Excellence oraz Staging Excellence. Otrzymałam także tytuł Home Stagera Roku 2021 w Stowarzyszeniu Mieszkanicznik.

Standaryzuje profesję Home Stagingu i zrzesza profesjonalistów działających w tym zawodzie, by wdrożyć na polskim rynku nieruchomości najlepsze praktyki branżowe. Stworzyła grupę ponad 4 tys. osób zainteresowanych działaniami homestagingowymi. Na co dzień robi realizacje homestagingowe w całej Polsce oraz wspiera innych Home Stagerów w rozwoju ich biznesów.

Klaudia Leszczyńska

CO CI DA KURS Z KONSULTACJI HOMESTAGINGOWYCH?

Z

Otrzymasz komplet przykładowej dokumentacji do konsultacji (lista pytań, checklista, przykładowe wytyczne dla klienta) wraz z umową na konsultacje

Z

Dowiesz się jak bez obaw przeprowadzić konsultację z klientem

Z

Zrozumiesz jak określić koncepcję zmian

Z

Poznasz różne strategie wycen konsultacji

Z

Poznasz dodatkowe usługi, które możesz klientowi zaproponować przed i po konsultacji i dowiesz się jak połączyć je w spójną strategię biznesową

Z

Dowiesz się od ekspertów jak przeprowadzić konsultację dla mieszkania ne cele osobiste oraz jak robić zdjęcia we wnętrzach

Z

Poznasz konsultacyjny model współpracy z agentami nieruchomości, który może przynieść Ci kolejne zlecenia

Z

Dowiesz się co zrobić po konsultacji

Dostęp do kursu jest ważny przez rok czasu od momentu nadania dostępu.

Home Staging Kurs Konsultacje

Pin It on Pinterest