Najlepsze realizacje homestagingowe – Gala Home Stagingu 2021

12 lipca 2021

Klaudia Leszczyńska

Gala Home Stagingu 2021

Gala Home Stagingu 2021 już za nami, a dziś czas na zaprezentowanie najlepszych realizacji homestagingowych wybranych w jej ramach. Ale zanim zwycięzcy, to jeszcze krótka relacja z naszej corocznej czerwcowej Gali. W jej ramach odbył się szereg bezpłatnych spotkań edukacyjnych dla Home Stagerów. Część wydarzeń jest dostępna na moim kanale YouTube, a część po zapisie na Galę Home Stagingu 2021 na jej głównej stronie.

Jakie spotkania odbyły się w ramach Gali Home Stagingu?

Gala Home Stagingu – konkurs na najlepsze realizacje homestagingowe

Podczas Finału Gali Home Stagingu zaprezentowane zostały zwycięskie realizacje homestagingowe. Tym razem można było się zgłaszać w 4 kategoriach:

  • home staging na wynajem długoterminowy,
  • home staging na wynajem krótkoterminowy,
  • home staging niezamieszkałego mieszkania na sprzedaż
  • home staging zamieszkałego mieszkania na sprzedaż.

Zależało mi, aby każde zgłoszenie było ocenione z różnych punktów widzenia, dlatego w składzie jury znaleźli się eksperci z różnych dziedzin: Sanja Radovanovic, Paloma Harrington-Griffin, Filip Kowarski, Natalia Drysiak, Anna Pietraszek-Sawicka, Klaudia Leszczyńska.

Sanja Radovanovicprezes homestagingowego stowarzyszenia IAHSP® EUROPE, założycielka The Art of Staging, ASPM®, projektantka wnętrz. Certyfikowany trener ASP® dla StagedHomes.com. Działalność homestagingową rozpoczęła w 2013 roku w Chicago w stanie Illinois, a w 2016 roku przeniosła się do Rzymu, gdzie obecnie mieszka i pracuje. Jej wkład był fundamentalny w globalną ekspansję IAHSP®, w założeniu siostrzanego stowarzyszenia IAHSP® EUROPE.

Paloma Harrington-Griffin – ASP® Accredited Home Staging Master, Home Stagerka, stylistka wnętrz, specjalistka Luksusowego Home Stagingu. Założycielka Home Staging Association UK & Ireland, wiceprezes IAHSP® EUROPE. Prowadzi działalność związaną z Home Stagingiem w Wielkiej Brytanii i Brazylii, współzałożycielka brazylijskiego stowarzyszenia Home Staging Association i School Núcleo de Home Staging, a także przewodniczącą oddziału IAHSP® w tym kraju.

Filip KowarskiInwestor na rynku nieruchomości, twórca Moniter.pl, autor książki „Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej”. Od lat pomaga ludziom zarabiać na nieruchomościach, ze szczególnym nastawieniem na flipy i wynajem.

Natalia Drysiak – Nieruchomościowa influencerka. Od 2008 roku Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, członkini Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON). Szkoleniowiec z technik sprzedaży nieruchomości i negocjacji oraz nawiązywania relacji pośrednik-klient. Wykładowca i prelegent największych wydarzeń branży nieruchomości. Związana z branżą rozwoju osobistego. Nagrodzona prestiżową nagrodą w konkursie Polish Businesswoman Awards jako lider najwyższej jakości obsługi klienta na rynku nieruchomości.

Anna Pietraszek-Sawicka – dekorator wnętrz z miłości i pasji do rzeczy pięknych i spójnych. Autorka kanałów bezarchitekta.pl, gdzie każdego dnia inspiruje do podejmowania takich działań aby żyć i mieszkać pięknie. Autorka ebooka „ Wnętrze od nowa. Magia dekorowania w Twoich rękach”. Prowadzi na instagramie autorski cykl #wnetrzarskiemakeover czyli metamorfozy bez remontu. Na swoim profilu zgromadziła społeczność liczącą blisko 70 tysięcy osób.

Klaudia LeszczyńskaHome Stagerka, organizatorka Gali Home Stagingu, inwestorka, finansitka. Reprezentuje w Polsce IAHSP Europe. Zdobywczyni 2 nagród w ogólnoświatowym konkursie Best of Home Staging 2020. Twórczyni pierwszego w Polsce biznesowego kursu dla Home Stagerów oraz kursu Home Staging 2.0. Przeprowadziła wywiad z twórczynią Home Stagingu Barb Schwarz dla polskiej społeczności homestagingowej.

 

Najlepsza realizacja w kategorii „Home Staging na wynajem krótkoterminowy” – Wiola Dmowska

Wiola Dmowska przygotowała home staging na wynajem krótkoterminowy i zrobiła to bardzo dobrze. Na szczęście nie pozbyła się naturalnego, pięknego klimatu starego domu, tylko idealnie go wyeksponowała. Niekiedy widzę właśnie realizacje, które zabijają oryginalny, wyjątkowy klimat domu i wprowadzają niepotrzebny i niezbyt pasujący klimat pseudo-skandynawski. Tutaj tego nie było! Dom po Home Stagingu wygląda tak dobrze, że od razu chciałoby się go odwiedzić podczas wakacyjnych podróży!

Wciąż nie mogę się napatrzeć na ten bajkowy, sielski klimat pokojów! A do tego dochodzi jeszcze wisienka na torcie – ogromny ogród z małym stawem, przy którym można zjeść śniadanie, czy poczytać książkę (no i przy okazji „wybiegać” dzieci).

Wiola, przepiękna realizacja, wielkie brawa za tak dobre wyczucie tego domu i przygotowanie go w najlepszy możliwy sposób!

Tu możecie znaleźć namiar na Wiolę Dmowską: https://www.facebook.com/homestagingteam

Najlepsza realizacja w kategorii „Home Staging na wynajem długoterminowy” – Marta Drozd

Marta Drozd w swojej realizacji udowodniła jak ważne jest wyczucie klienta, dobre sprecyzowanie grupy docelowej. Niestety wielu inwestorów wystawiłoby je do ogłoszeń w stanie sprzed Home Stagingu, jednak na szczęście klienci Marty słusznie zaufali, że Home Staging im pomoże, co też się stało.

Tak wyglądało mieszkanie przed Home Stagingiem:

W tej realizacji widać bardzo dobrą znajomość zasad dotyczących kolorów. Marta zdecydowanie się ich nie boi – w salonie to właśnie pomarańczowy kolor zasłon wniósł życie, a kontynuacja koloru w mniejszych dodatkach sprawiła, że całość jest spójna i harmonijna.

Marta świetnie też poradziła sobie z pozostałymi dwoma pokojami. Mocne akcenty kolorystyczne i zadbanie o każdy szczegół. W oczy rzuca się zdecydowanie nowa niebieska sofa, która całkowicie odmieniła pokój oraz galeria grafik, która jeszcze bardziej pokazuje nie tylko potencjał pokoju i jego rozmiar, ale też dbałość Marty o różne aspekty w danym pomieszczeniu.

Fantastyczna realizacja i ogromne gratulacje dla Ciebie, Marta!

Tutaj możecie znaleźć namiar na Martę Drozd: https://www.facebook.com/martadrozdhomestaging

Najlepsza realizacja w kategorii „Home Staging – sprzedaż mieszkania zamieszkałego” – Ewelina Matyjasik-Lewandowska

Ewelina Matyjasik-Lewandowska z Chasing the sun miała do przygotowania naprawdę nietypowe mieszkanie na sprzedaż. Budżet w kwocie w 15 tys. zł może wydawać się początkowo dość spory, jednak jeśli uwzględnimy fakt, że był on przeznaczony na w sumie 2 domy z całościowym metrażem 750m2… No to zmienia znacznie postać rzeczy! Zdjęcia z całej metamorfozy są absolutnie powalające. Zmiana która nastąpiła w salonie nie była aż tak wielka, ale efekt po prostu zwala z nóg.

Ewelina, kawał dobrej roboty! Życzę powodzenia ze sprzedażą i czekamy na dalsze wieści!

Tutaj możecie znaleźć namiar na Ewelinę Matyjasik-Lewandowską: https://www.facebook.com/decorating.homestaging.creating/

Najlepsza realizacja w kategorii „Home Staging – sprzedaż mieszkania niezamieszkałego” – Joanna Karolczyk

Home Staging Asi Karolczyk z Uwolnij Wnętrze pokazuje, że niekiedy prace homestagingowe przenikają się z remontami. Oczywiście nie zawsze, ale w tym wypadku tak z pewnością było. Brak kuchni i prysznica już sam w sobie był sporą trudnością. Do tego dochodził fakt, że nie można było przesunąć klimatyzatora. Widząc zdjęcia stanu przed, które są poniżej, myślałam że pojawi się tam ładny salon, ale nie spodziewałam się absolutnie tego, co zobaczyłam!

Co tu się podziało? Salon, owszem powstał, ale dotarła jeszcze kuchnia i część sypialniana. Absolutnie genialne podejście, szczególnie dla sprecyzowanej grupy docelowej. Do tego piękna kolorystyka i bardzo dobre wydzielenie stref. To co tu się zadziało z pewnością przekracza zakres wyobraźni!

No ale to nie koniec, zobaczcie co wydarzyło się z łazienką! Pojawił się oczywiście prysznic, a do tego cała kolorystyka spójna z koncepcją mieszkania i resztą wystroju.

I jeszcze na koniec perełka w postaci zmiany balkonu! Wiadomo, zgodnie z obowiązującymi trendami, balkon musiał być przygotowany. Wygląda bardzo sielsko i relaksująco.

Asia, niesamowita realizacja! Gratuluję z całego serca!

Tutaj możecie znaleźć namiar na Joannę Karolczyk: https://www.instagram.com/uwolnijwnetrze/

Chcesz zostać Home Stagerem?

Gala Home Stagingu to wydarzenie homestagingowe, które ma miejsce tylko raz w roku. Ale jeśli nie udało Ci się być na żywo, to wciąż masz do dyspozycji część nagrań z Gali. A jeśli byłaś/byłeś na tym wydarzeniu, to koniecznie podziel się wrażeniami! I osobiście bardzo dziękuję każdej osobie, która brała udział w Gali – to było spore przedsięwzięcie czasowe, wiem o tym.

Poza tym chciałabym Cię koniecznie zapisz się na najbliższe bezpłatne szkolenie biznesowe dla Home Stagerów. O terminie będę informowała mailowo. Zapisz się koniecznie!

A jeśli chcesz dołączyć do homestagingowej branży, to serdecznie zapraszam Cię na moje kursy homestagingowe, także możesz już dziś zacząć swoją przygodę homestagingową i dołączyć do najlepszych specjalistów z tej branży w Polsce. Nie mówiąc już o tym, że to niesamowicie wspierająca się społeczność, co widać było choćby na Finale Gali Home Stagingu – ponad 4,5 tysiąca wyświetleń i wspaniała dyskusja 🙂 Kurs jest w całości on-line – otrzymujesz dostęp od razu do wszystkich nagrań, do wszystkich modułów są także do pobrania prezentacje pdf.

Do tej pory Kurs wyglądał w ten sposób, że otrzymywało się od razu dostęp do wszystkich materiałów i nagrań – teraz też tak jest, ale zmiana nastąpiła co do Mastermindów. Zamiast klasycznych Mastermindów w ramach każdego kursu (2 x biznesowego i 2 x 2.0), poprowadzę od połowy września dla WSZYSTKICH moich kursantów (obecnych i tych, którzy jeszcze dołączą) specjalny program mentoringowy – 8 spotkań na żywo! – startujemy od połowy września – co tydzień będziemy przerabiać konkretną część z kursu – na żywo on-line – z pytaniami i odpowiedziami, no i zadaniami.

Od Ciebie zależy więc, na ile skorzystasz z tych możliwości. Bo kurs możesz przerobić już teraz, a od września dołączyć do programu mentoringowego ze mną na żywo i wszystko sobie utrwalić. Albo w ogóle wtedy zacząć. W każdym razie nie powiesz już, że nie było motywacji do przerabiania materiału 😉

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to zapraszam na stronę kursu – tam możesz także zostawić swoje dane kontaktowe, jeśli chcesz porozmawiać ze mną o najlepszej opcji dla siebie.

Zasubskrybuj podcast!

Zobacz również

Jak wybrać tapety modern farmhouse?

Jak wybrać tapety modern farmhouse? W tym wpisie pokażę Wam dokładnie jakie tapety modern farmhouse wybrałam do mojego domu i jak wyglądał proces ich kładzenia. Oczywiście sprawdzą się one też we wnętrzach w innym klimacie, ale wiem, że wiele osób, tak jak ja...

KLAUDIA LESZCZYŃSKA

KLAUDIA LESZCZYŃSKA

Inwestorka w Nieruchomości i Home Stagerka, Blogerka, Finansitka, Twórczyni Insta Stagingu.

Zwyciężczyni 2 kategorii w najbardziej prestiżowym konkursie dla Home Stagerów w skali światowej “2020 BEST OF HOME STAGING”, organizowanym przez IAHSP® International – “Staging Excellence” i “Client Care Excellence”.

Autorka poradnika “Home Staging. Jak skutecznie przygotować instagramowe wnętrze, żeby dobrze na nim zarobić”, opublikowanego również w wersji angielskiej. Członkini europejskiego stowarzyszenia dla Home Stagerów IAHSP® EUROPE. Twórczyni biznesowego kursu dla Home Stagerów.

Wraz z mężem prowadzi również firmę wynajmową. Pomaga inwestorom lepiej zarabiać na ich nieruchomościach na sprzedaż i wynajem, wydobywając z nich maksymalny potencjał i wyprzedzając oczekiwania rynkowe.

Pin It on Pinterest