Dołącz do kursu Home Staging PRo!

 

Kurs Home Stagingu, który zmienia hobby w biznes.

N

Jak wyceniać swoją pracę?

N

Jak pozyskiwać klientów?

N

Jak przekonać klienta do wprowadzenia zmian?

N

Jak sprawnie przygotować budżet Home Stagingowy?

N

Jak od A do Z przeprowadzić cały Home Staging?

N

Jak wybrać kolory do mieszkania, by wykorzystać jego potencjał?

N

Jak określić konieczny zakres prac home stagingowych?

N

Jak zidentyfikować mieszkaniowe upodobania klienta docelowego?

N

Jak dobrać wymiary mebli? Jakie odległości zachować?

CZY JESTEŚ GOTOWA ZACZĄĆ DZIAŁAĆ W BRANŻY HOME STAGINGU JUŻ TERAZ – BEZ WYWRACANIA SWOJEGO OBECNEGO ŻYCIA I PRACY DO GÓRY NOGAMI?

Moje wejście w branżę Home Stagingu nie odbyło się na zasadzie spektakularnej zmiany, wręcz przeciwnie. Krok po kroku po wyjściu z etatu z korporacji i rozpoczęciu biznesu związanego z wynajmem mieszkań, zaczęłam powoli zmieniać kierunek.

Brać więcej zleceń dot. Home Stagingu czyli przygotowania mieszkań na wynajem i sprzedaż. Aż mogłam w zupełności zanurkować w te usługi, które kochałam najbardziej i zrezygnować ze świadczenia usług wynajmowych, których miałam już trochę dość. Kluczowe było, że wiedziałam, w którym kierunku chcę iść, mając już wiedzę do tego by te zamierzenia zrealizować. I tak rozpoczęłam homestagingową rewolucję w naszym kraju.

Home Staging dosłownie odmienił moje życie. Będąc w korporacji po zajściu w ciążę marzyłam, aby robić coś co zapewni mi dochody, radość i do tego elastyczność, której będę potrzebowała przy powiększonej rodzinie.

Ten zawód dał mi o wiele więcej niż się spodziewałam. Mimo, że na początku wszyscy mówili mi, że nie da się na tym zarobić. Ale postanowiłam zrobić to po swojemu, ubrać dość artystyczny zawód w ramy biznesowe. A dzięki mojemu wykształceniu finansistki było to możliwe.

Zaczęłam podawać konkretne wyceny jak za prawdziwe prace specjalistyczne a nie jak za hobby z doskoku.

Było to osiągalne, bo za moimi wycenami stały konkretne kalkulacje, więc podczas rozmów miałam pewność, że są one właściwe i nie pozwalałam sobie na szybkie ich obniżenie.

Wiesz za co często kochamy zawód Home Stagerki? Bo daje nam zarówno ogrom satysfakcji, radości i spożytkowania siły twórczej, ale też możliwość zarabiania w takim systemie jaki jest adekwatny do naszego życia – jako pracy dodatkowej obok etatu, pełnowymiarowej firmy lub np. jako usługi dodatkowe dla pośrednika nieruchomości, projektanta czy fotografa.

To Ty decydujesz na jakich warunkach chcesz pracować i ile czasu temu poświęcić.

Czy ten zawód się wciąż opłaca?

No właśnie, bo przecież przeszkoliłam już prawie 500 Home Stagerek w całej Polsce w ostatnich latach! To tylko pokazuje, że nasze usługi stają się coraz bardziej popularne. Możesz dołączyć do branży, która bardzo prężnie się rozwija i jest dość świeża w Polsce, a więc w najlepszym możliwym momencie.

Home Stagerka to osoba, która przygotowuje mieszkania na wynajem i na sprzedaż, aby właściciel mógł sfinalizować transakcję szybciej i za wyższą cenę. Ale ze zwoich umiejętności możemy korzystać w wielu pokrewnych branżach, np. przygotowując także mieszkania na cele osobiste, a więc robiąc metamorfozy rodem z tv, gdzie często potrafimy wyczarować coś z niczego.

Chcę pokazać Ci jak możesz działać w tej branży (i zarabiać) jak profesjonalistka, a nie amatorka. Możesz mieć w sobie wiele kreatywności, ale nie musisz. Bo uczę konkretnego systemu działania, gdzie poznajesz jasne zasady, a nie kierujesz się intuicją, dzięki czemu możesz osiągać powtarzalne wyniki, a nie tylko zarabiać raz na jakiś czas.

Na co warto zwrócić uwagę myśląc o tej branży?

Home Staging może się kojarzyć z zawodem dla artystów, ale nic bardziej mylnego! To branża, która owszem, jedną nogą bardzo mocno jest zakorzeniona w sferze wizualnej, ale drugą tkwi w sprzedaży, liczbach i excelu.

  • Wbrew pozorom nie sztuka zacząć. Sztuka wytrwać i osiągać dochody. A do tego samo wyczucie artystyczne nie wystarczy. Czy wiesz w jaki sposób pozyskiwać klientów regularnie i jak skalkulować oferty, aby faktycznie był to dochodowy biznes? Jak poprowadzić rozmowę aby zwiększyć szanse na zlecenie?

  • Home Staging to nie tylko kwiatek i poduszka. Te wręcz czasem przeszkadzają. To tylko wisienka na torcie. Pytanie, czy wiesz jak poprowadzić cały schemat realizacji Home Stagingu krok po kroku? Tak, aby klient czuł się poprowadzony przez profesjonalistę, a nie wrzucony w wir chaosu, w którym nikt nie wie, co i kiedy wydarzy się dalej?

  • Czy potrafisz policzyć budżet koniecznych nakładów na Home Staging, tak aby opłacało się to klientowi, a nie tylko stworzyć ładne mieszkanie na koniec? Czy wiesz jak zdefiniować najpotrzebniejsze prace, bez wykonania których Home Staging nie ma sensu?

Chcę pokazać Ci jak skonstruować biznes, który pomoże Ci transformować Twoją pasję wnętrzarską w dochodowe działania, tak aby znajomi nie dziwili się, że za takie porady się płaci, ale zgłaszali się do Ciebie w kolejce po Home Staging.

Kursy Klaudii są przygotowane na 200%!!! Jestem pod wrażeniem samej platformy, jak również ilości wiedzy, którą wypakowała swoje kursy: home staging 2.0 i kurs biznesowy, ale też dodatki które udostępnia swoim kursantom.

Klaudia dzieli się swoim doświadczeniem od samych podstaw Home Stagingu do tego jak z sukcesem prowadzić ten biznes. Mnogość prezentowanych wariantów i rozwiązań jest niesamowita. Można wybrać dla siebie konkretne modele i pomysły na oferowane usługi, tak żeby dostosować swój biznes do tego czym chcemy się zajmować. Bo branża Home Stagingu daje bardzo szerokie możliwości.

Dzięki temu w jaki sposób Klaudia przekazuje swoją wiedzę Ty sam z każdą lekcją rozwijasz się i pojawiają Ci się w głowie Twoje własne autorskie pomysły.

To co najbardziej wyróżniło się dla mnie do tej pory i co wprowadzam do mojego startującego biznesu, to na pewno część proponowanych automatyzacji i sposób komunikacji z Klientem. Bardziej uprościć sobie życia i współpracy z Klientem, zarówno dla niego i dla siebie nie mogłam sobie wymarzyć. Sprawdziłam już te rzeczy ‘w praniu’ i naprawdę wspaniale się sprawdzają.

Justyna Zaniewska, Just Home Staging

CZY CZUJESZ SIĘ GOTOWA?

NIE TRACIĆ WIĘCEJ CZASU?

Wszystko możemy robić same, pytanie jakim kosztem. Ile nas to będzie kosztowało czasu, błędów i pieniędzy. Straconych lat nie odzyskamy, więc wyjdź odważnie i świadomie do świata ze swoją ofertą.

ZACZĄĆ ZARABIAĆ?

Tak, nie wszyscy potrafią to robić.

A Ty realnie przyczyniasz się swoją pracą do zwiększenia wartości nieruchomości. I często też sprawiasz, że ludzie zaczynają się czuć po prostu jak w domu.

BYĆ INSPIRACJĄ DLA SWOICH DZIECI?

Jako mama musiałam to napisać. Chcemy aby one osiągały góry, ale jeśli nie zobaczą tego u nas, to jak będą w stanie tam sięgnąć?

Możesz być inspiracją dla swoich bliskich!

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „TAK!” to z wielką radością zapraszam Cię na pokład mojego Kursu Home Staging Pro! Nauczę Cię w nim jak przeprowadzić cały proces Home Stagingu oraz jak zarabiać na tych umiejętnościach – od stworzenia oferty, poprzez wywiad z klientem, tworzenie budżetu, wyceny realizacji, aż wreszcie do finalnego wykonania.

Od kilku lat zawodow zajmuję się Home Stagingiem i ta zmiana doprowadziła mnie do miejsca, o którym mogłam kiedyś tylko pomarzyć. Mam pracę, która daje mi masę radości, bo wciąż widzę szczęśliwe twarze wokół siebie. Bez zbędnej presji. Pracując tyle ile w danym okresie życia chcę i mogę, co daje ogromny komfort przy dobieraniu zleceń.

Przez ten czas stworzyłam w Polsce kilkutysięczną społeczność homestagingową, a od początku 2023 pełnię funkcję Dyrektora ds. Edukacji w polskim oddziale EAHSP – Europejskiego Stowarzyszenia Profesjonalnych Home Stagerów. Wspólnie z kursantkami tworzymy branżę, która wrazem wspiera się i rozwija, korzystając z wszystkich zalet jakie daje współpraca branżowa.

Gdybym Ci powiedziała, że możesz zacząć działać w branży Home Stagingu już teraz i nie stawiać do góry nogami swojej pracy ani życia, tylko na spokojnie zacząć tworzyć swój biznes homestagingowy, to czy byłabyś gotowa by zacząć działać?

 

 

 

Home Staging Kurs

TO KURS, KTÓRY ŁĄCZY W SOBIE ZARÓWNO CZĘŚĆ PROCESOWĄ JAK I BIZNESOWĄ. JEDYNY, KTÓRY DAJE CI MOŻLIWOŚĆ PODEJŚCIA DO BRANŻOWEGO EGZAMINU Z AKREDYTACJĄ EAHSP!

N

Dowiesz się jak przeprowadzić cały proces Home Stagingu

N

Poznasz najnowsze techniki i narzędzia Home Stagingowe

N

Poznasz światowe trendy branży Home Stagingu

N

Poznasz przestarzałe metody Home Stagingowe, by nie budować biznesu na piasku

N

Otrzymasz dostęp do mastermindów online na żywo, by rozwiać wszelkie wątpliwości

N

Nauczysz się jak prowadzić biznes Home Stagingowy, by zarabiać nie tylko dla swoich klientów, ale też dla siebie

N

Poznasz sposoby na zautomatyzowanie biznesu Home Stagingowego i wyróżnienie się na rynku nieruchomości

CHCĘ POMÓC CI STAĆ SIĘ PROFESJONALISTĄ W HOME STAGINGU NIEZALEŻNIE OD TWOJEGO WIEKU I DOŚWIADCZENIA

TO FUNDAMENT BIZNESU

Dowiesz się jak zostać Home Stagerem, który prowadzi rentowny biznes. Nauczysz się jak robić wyceny zleceń Home Stagingowych, jak pozyskiwać klientów i jak zostać liderem branży na swoim rynku lokalnym.

TO NAUKA ZE ŹRÓDŁA

Jako reprezentantka stowarzyszenia EAHSP w Polsce przekażę Ci najnowszą wiedzę i rekomendacje światowej branży Home Stagingu. Uczę się cały czas od najlepszych Home Stagerów na świecie – również od samej twórczyni branży Barb Schwarz, której kurs także ukończyłam.

w

TO NAUKA OD PRAKTYKA

Realizacje homestagingowe to nieodłączna część mojego życia zawodowego, dzięki czemu uczysz się od praktyka, a nie historyka lub teoretyka.

KURS home stagingu

Moja misja, moja historia

Po co to wszystko robię? Dlaczego sama sobie kształcę konkurencję? Bo wierzę w to, że współpraca przyniesie więcej korzyści wszystkim Home Stagerom w Polsce niż działanie osobno. Możemy mieć realny wpływ na to jak kształtuje się nasza branża i czy nasze usługi będą postrzegane jako profesjonalne, czy będziemy tylko paniami od poduszek.

Możemy sprawić, że Home Staging stanie się usługą ekspercką, która ma na celu podniesienie wartości nieruchomości, a nie tylko jej udekorowanie. Ale żeby to wszystko osiągnąć musimy prowadzić nasze biznesy efektywnie.

Bo jak przekonać klienta o tym, że potrafimy podnieść wartość jego mieszkania, jeśli sami sobie nie jesteśmy w stanie przynieść wartości z naszej pracy?

Kim jestem?

Witaj, nazywam się Klaudia Leszczyńska. Jestem Home Stagerką i inwestorką w nieruchomości. Z wykształcenia finansistką, z osobowości pasjonatka wnętrzarska i usprawniania procesów działania.

Jestem autorką pierwszego i jedynego w Polsce Kursu Home Stagingu Pro (kurs HS 2.0 oraz Kurs HS Biznesowy), który został akredytowany przez międzynarodowe stowarzyszenie dla Home Stagerów EAHSP. Jedynego, który daje Ci takie kwalifikacje zawodowe i roczne członkostwo w EAHSP po zdanym egzaminie z akredytacją branżową.

Przeszkoliłam już ponad 450 osób działających w branży Home Stagingu. Jestem także wydawcą kursu declutteringu Architektury Porządku Agnieszki Witkowskiej.

Reprezentuję Polskę w europejskim stowarzyszeniu dla Home Stagerów EAHSP, w którego polskim oddziale pełnię funkcję Dyrektora ds. Edukacji. W 2021 i 2022 roku zdobyłam nagrodę Trifecta w światowym konkursie Best of Home Staging, który oznacza zwycięstwo we wszystkich 3 kategoriach: Industry Leadership, Client Care Excellence oraz Staging Excellence. Otrzymałam także tytuł Home Stagera Roku 2021 w Stowarzyszeniu Mieszkanicznik.

Klaudia Leszczyńska

CO ZNAJDZIESZ W BIZNESOWYM KURSIE DLA HOME STAGERÓW?

Home Staging Kurs Oferta

MODUŁ OFERTA

N

Dowiesz się jak pozyskiwać klientów

N

Zrozumiesz jak komunikować się z klientami i przekonywać ich do zmian

N

Poznasz sposoby przygotowania portfolio, nawet gdy dopiero zaczynasz

N

Nauczysz się odpowiedzi na typowe obiekcje

N

Jak przygotować ofertę Home Stagingu

Home Staging Kurs Marketing

MODUŁ MARKETING

N

Jak działać w social mediach bez dyskomfortu?

N

Poznasz możliwości, jak zarabiać więcej w Home Stagingu

N

Dowiesz się, czy warto i jak się reklamować

N

Poznasz typowe biznesowe błędy Home Stagerów

N

Jak kończyć współpracę, by klient do Ciebie wrócił?

N

Poznasz możliwości rozwoju, które wzmocnią Twoją konkurencyjność

Home Staging Kurs Wycena

MODUŁ WYCENA

N

Poznasz różne sposoby wyceny swojej pracy

N

Zrozumiesz ile powinna kosztować godzina Twojej pracy

N

Nauczysz się wyceny dodatkowych prac

N

Poznasz najbardziej opłacalne zadania dla Home Stagerów

N

Jak wyceniać konsultacje i raporty?

N

Czy opłaca się przygotowywać raport?

N

Dowiesz się jakie są dodatkowe możliwości zarobków

Home Staging Kurs Budżet

MODUŁ BUDŻET

N

Jak policzyć konieczne nakłady na Home Staging?

N

Poznasz mój sposób na bazę projektową

N

Dowiesz się jak zoptymalizować czas realizacji Home Stagingowej

N

Nauczysz się komunikowania różnicy między kosztem, a wartością

N

Zasady w rozliczeniach, których nie możesz złamać

N

Czy lista zakupowa jest modyfikowalna i kto płaci za zakupy?

BONUSOWY MODUŁ – AUTOMATYZACJE

N

Jak zaoszczędzić GODZINY na rozmowach i mailach z klientami?

N

Jak katalogować komunikację z klientami, aby nie zginąć w gąszczu maili.

N

Unikanie niedomówień i potencjalnych problemów. Przyspieszanie procesu realizacji.

N

Moje sposoby na szybszą pracę – technologie, które pozwalają mi szybciej i efektywniej obsługiwać cały proces realizacji.

N

Zestaw Home Stagera – co musisz mieć na wyposażeniu, żeby wziąć zlecenie Home Stagingu na “jak najszybciej, najlepiej jutro”?

Pokażę Ci jak działać w branży Home Stagingu

Szkolenia

h

Checklisty

w

Mastermindy

l

Zadania

Bonusy

Zamknięta Grupa na FB

CO ZNAJDZIESZ W SZKOLENIU HOME STAGING 2.0?

Home Staging Proces

PROCES HOME STAGINGU KROK PO KROKU

N

Dowiesz się, jaki jest zakres pracy Home Stagera

N

Otrzymasz gotowy schemat realizacji zlecenia

N

Zrozumiesz jak stworzyć koncepcję działania

N

Jak korzystać z psychografii w Home Stagingu?

N

Jak przeprowadzić Home Staging, bez straty zbędnych godzin

N

Dowiesz się, jak określić niezbędne minimum prac

N

Co powinno zostać po Home Stagingu w mieszkaniu?

Home Staging Kolory

KOLORY W MIESZKANIU

N

Jak dobrać kolory do mieszkania

N

Zrozumiesz, jak rozmieszczać akcenty kolorystyczne

N

Dowiesz się, czy warto korzystać z psychologii kolorów

N

Otrzymasz listę zasad łączenia kolorów

Home Staging Aranżacja Przestrzeni

ARANŻACJA PRZESTRZENI

N

Poznasz zasady projektowania, dzięki którym nie popełnisz kosztownych błędów

N

Dowiesz się jak zagospodarować przestrzeń, by nie było zbyt pusto, ani za ciasno

N

Jak korzystać z możliwości optycznego powiększania przestrzeni?

N

Zrozumiesz jak dobrać rozmiar mebli do mieszkania

Home Staging Stylizacja

STYLIZACJA KROK PO KROKU

N

Jak tworzyć strefy home stagingowe w mieszkaniu?

N

Dowiesz się jak przygotować poszczególne pomieszczenia

N

Otrzymasz szczegółowe wytyczne dla konkretnych pomieszczeń i stref

Insta Staging

INSTASTAGING

N

Zrozumiesz jak wybierać zdjęcia do portfolio

N

Dowiesz się jak w 3 minuty obrobić zdjęcie w Lightroomie na Instagram

N

Jak stosować storytelling w Home Stagingu?

N

Poznasz zasady marketingu sensorycznego w Home Stagingu

N

Poznasz mój sposób wprowadzania trendów z mediów społecznościowych

N

Dowiesz się, czy można zdefiniować własny styl w Home Stagingu

Home Staging Bonusy

BONUSY

N

Checklista: Niezbędnik Home Stagera

N

Case study: Jak zdalnie zrobić Home Staging

N

Case study: Od zlecenia do realizacji

N

2 x Mastermind Home Stagingowy on-line: Q&A + Analiza mieszkania do Home Stagingu + omówienie propozycji

N

Możliwość otrzymania certyfkatu ukończenia kursu

Ważne informacje:

Dostęp do kursu jest ważny przez rok czasu.

Napisz do mnie

2 + 15 =

CHCESZ SPRAWDZIĆ, KTÓRY KURS JEST DLA CIEBIE NAJLEPSZY?

Zostaw swoje dane w formularzu obok, a ja oddzwonię do Ciebie i sprawdzimy, jak mogę Ci pomóc. Wspólnie zdecydujemy czy szkolenie jest dla Ciebie i jeśli tak, to która wersja będzie dla Ciebie najlepsza.

Opinie moich kursantów

Dziękuję Ci Klaudia za mega dawkę wiedzy, energii i motywacji. Pokazanie jak można wykorzystać otaczające w codziennej pracy aplikacje do ułatwienia pracy – sztos – bo to co oczywiste, czasami nie przychodzi do głowy wcale tak łatwo. Mnóstwo wskazówek praktycznych, moduł o wycenie czy budżecie – praca na liczbach i argumentach, które w oczywisty sposób pokazują, że pieniądz może iść na równi z satysfakcją. I wsparcie na grupie – nie tylko to w postaci know-how. Polecam, mocno na start czy ułożenie już działającego biznesu – wow!
Patrycja Maziarz

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się wykupić Twój kurs. Materiału do przerobienia jest bardzo dużo i na różne tematy. Filmy ogląda się z przyjemnością, są zwięzłe i na temat. Nie miałam poczucia, że marnuję czas przez np lanie wody albo opowiadanie w kółko o tym samym – nie ma u Ciebie na kursie takich rzeczy! Dużo się nauczyłam, na wiele rzeczy mam nowe spojrzenie i zamierzam wykorzystać nowo nabytą wiedzę, bo porad i wskazówek, a nawet całych schematów działań jest multum! Dziękuję.

Izabela Siwińska

Zwlekałam z decyzją do ostatniej chwili, ale nie żałuję jej. Uważam, że zarówno osoby początkujące w zawodzie jak i te z doświadczeniem znajdą wiele wartościowych treści. Nowatorskie rozwiązania i pomysły przekazane w dostępny sposób. Klaudia doceniam to, że dzielisz się swoją wiedzą i umiejętnościami. Świadomie budujesz swoją markę i uczysz jak stosować dobre praktyki w tym biznesie. Z pewnością zaletą kursu jest możliwość nieograniczonego dostępu. Dla mnie – osoby początkującej niezbędny będzie ponowny powrót do lekcji. Dziękuję
Agnieszka Rurarz

Każdy Home Stager powinien skończyć ten kurs, żeby nauczyć się wyceniać prawidłowo usługę i uświadomić sobie jakie koszty faktycznie ponosi (i nie psuć rynku). Poza tym materiał i wiedza zawarte w kursie są bardzo wartościowe i pionierskie w Polsce. Na innych kursach tego nie uczą, a do tego dostęp do materiałów i nagrań jest bezterminowy, co pozwala utrwalać wiedzę w dowolnej chwili. Wiedza przekazana jest w bardzo przystępny sposób, co jest dodatkowym atutem. Warto poświęcić czas i pieniądze, by nauczyć się od profesjonalisty, by później godziwie zarabiać w tym zawodzie i budować markę, szacunek i uznanie wśród swoich ale i wsród klientów.
Ewa Kusy

Kurs Biznesowy dla HS Klaudii jest czymś, czego bardzo brakowało na rynku szkoleniowym dla homestagerów. Po roku od ukończenia kursu HS, zaczęłam poszukiwać jakiegoś wsparcia biznesowego. Widziałam, że nie doszacowuję swojej pracy i pracuję za niskie stawki. Sprawiło to, że moja działalność była bardziej kosztownym hobby niż zajęciem, które przynosi zysk. Wszystko to było efektem tego, że nie potrafiłam dobrze wycenić swojej pracy z obawy, że moje stawki będą zbyt wysokie. Decydując się na kurs myślałam przede wszystkim o tym, żeby zdobyć umiejętność sprawnej i właściwej wyceny oraz prawidłowego wyliczania budżetu. Jednak kurs dał mi dużo więcej, sprawił, że zaczęłam myśleć odważniej o tym co robię, poruszył we mnie pokłady pomysłowości, że mogę robić ciekawsze rzeczy, a w oparciu o wiedzę zdobytą na kursie przygotowałam samodzielnie fajną ofertę szybkiego stagingu pokojów na wynajem, z której jestem bardzo dumna. Dzięki spotkaniom mastermind w trakcie kursu oraz dedykowanej kursowi grupie na FB poznałam inne osoby z branży, wymieniłam się doświadczeniami, z niektórymi jestem umówiona na spotkania. Nie żałuję ani jednej wydanej na ten kurs złotówki . Jestem bardzo wdzięczna Klaudii za to, że w sposób rewelacyjny pomogła mi uzupełnić moje braki wiedzowe z zakresu biznesu i prowadzenia swojej działalności. Tego właśnie potrzebowałam!
Elwira Zwolińska

Szczerze z całego serca polecam wszystkim przyszłym jak i obecnym Home Stagerom Kurs Biznesowy prowadzony przez Klaudię. To kurs nie tylko dla początkujących, gdyż każdy znajdzie tu dla siebie coś co pomoże dodać wartości do ich biznesów. Niektórzy mogą nawet odkryć dlaczego do tej pory nie zarabiali tyle ile by chcieli. Kurs dla Home Stagerów to nie tylko ogrom wiedzy teoretycznej, ale i pokazanie jak ten biznes wygląda od środka. Kurs podzielony jest na moduły o różnej tematyce, każdy równie ważny. Po każdym module dostajemy checklisty oraz zadania do wykonania aby od razu wdrążyć nabytą wiedzę. Wszystko przekazane w taki sposób aby każdy zrozumiał temat bez problemu. Po ukończeniu kursu jestem podekscytowana bardziej niż kiedykolwiek na myśl o prowadzeniu własnej działalności, która będzie połączeniem moich pasji. Również nie boję się tego, ponieważ dzięki kursie wiem dokładnie czego mogę się spodziewać, jak rozmawiać z klientem, jak zbudować profesjonalną ofertę oraz wycenić swoją pracę. Po ukończeniu Kursu Biznesowego dla Home Stagerów i zastosowaniu przekazanych wskazówek stworzycie wspaniałe i profesjonalne biznesy, które zaczną w końcu zarabiać. Wykupienie Kursu to była moja najlepsza inwestycja w życiu.
Aleksandra Miro

Po ukończeniu tego biznesowego Klaudii jesteś w 100% przygotowana do prowadzenia tego biznesu, bez niedomówień i wątpliwości co i jak. Wyczerpujący, merytoryczny, bardzo profesjonalnie przygotowany. Wcześniejsze kursy, które pozostawiały wiele pytań bez odpowiedzi. Teraz wiem, że jestem gotowa i mogę działać 🙂
Agnieszka Stefanowicz

FAQ

Czu kurs nadaje się dla początkującego Home Stagera?
Jak najbardziej! Dzięki temu, że od początku właściwie poukładasz swoją firmę home stagingową, nie będziesz mieć potem problemu z wycenami czy pozyskiwaniem klientów. Korzystając z kursu już na samym początku przygody z Home Stagingiem oszczędzasz czas i pieniądze, ponieważ od razu możesz korzystać z właściwych sposobów działania w tej branży i oferować usługi, które zarówno dla Ciebie, jak i dla klienta, będą najbardziej opłacalne.
Czy kurs online jest tak samo wartościowy jak stacjonarny?

Tak, może nawet bardziej. Powiem Ci dlaczego. Nie musisz nigdzie jechać, organizować transportu i noclegów, i płacić za to – kurs przerabiasz w swoim tempie. Niezależnie czy jesteś na etacie, pracujesz w domu, przebranżawiasz się, czy jesteś na macierzyńskim i szukasz nowej drogi – możesz dostosować przerabianie kursu do siebie. Wątpliwości i pytania, które nasuną się w trakcie kursu albo pracy możesz bez problemu rozwiać na naszej dedykowanej kursowej grupie facebookowej oraz podczas mastermindów na żywo. A z doświadczenia wiem, że najwięcej pytań pojawia się właśnie nie w trakcie szkolenia, ale po nim, gdy zaczniemy wdrażać wiedzę. Dlatego nie jesteś pozostawiona sama sobie, ale masz i moje wsparcie, i kilkudziesięciu innych Home Stagerów na naszej grupie. To bezcenna wartość.

Poza tym w obecnych warunkach warto nauczyć się pracować zdalnie – nawet w Home Stagingu – mówię o tym, jak to zrobić właśnie w kursie. Jest to jak najbardziej możliwe i dzięki temu nie czekasz na lepsze czasy, ale wykorzystujesz nowe możliwości, które pojawiają się teraz w tym zawodzie. Albo inaczej mówiąc: nie zostajesz na etapie Nokii, tylko bierzesz smartfona za rogi i wyciskasz z niego cały potencjał;)

Działam od lat w Home Stagingu. Czy dowiem się czegoś nowego?
Jeśli jesteś na tej stronie, to przypuszczam, że szukasz odpowiedzi na jakieś pytania biznesowe związane z naszą branżą. W biznesowym kursie nie mówię o tym jak układać poduszki, ale o tym jak przygotować ofertę, jak pozyskać klientów czy zautomatyzować działania. Omawiam sposoby wyceny czy przygotowania budżetu oraz prezentuję rozwiązania, które pomogą Ci zaplanować portfolio swoich usług, by było zgodne z Twoimi preferencjami i jednocześnie pozwoliło generować dochody na oczekiwanym poziomie.
Czy z kursu dowiem się jak zrobić wycenę Home Stagingu?
Tak, uważam, że jest to podstawa i fundament każdej działalności gospodarczej. Bo jeśli wyceny są nieumiejętne, to biznes niestety nie ma wówczas szans na przetrwanie, nawet jeśli Home Stager świetnie przygotowuje mieszkania na sprzedaż i wynajem. Jednak jeśli nie zarabia, to po prostu nie przetrwa. Dlatego w moim kursie pokazuje Ci kilka sposobów wycen Home Stagingu, omawiam ich plusy i minusy, i rekomenduję najbardziej sensowne rozwiązanie z mojego punktu widzenia.
Ile czasu potrzebuję na przerobienie kursu?

Samo przerobienie najważniejszych materiałów zajmie Ci ponad 30 godzin, do tego dochodzi ponad 70 godzin materiałów dodatkowych, dzięki którym jeszcze lepiej wdrożysz się w zawód Home Stagera. Ale najważniejsze jest wdrożenie wiedzy. Dlatego rekomenduję po każdym module poświęcić czas na zaplanowanie prac związanych z wiedzą z danego modułu (np. na wdrożenie automatyzacji, przygotowanie oferty czy ustalenie jak wycenić Home Staging, który oferujesz). Jesteś w stanie zrobić całość w 2 tygodnie przy bardzo intensywnej pracy lub w miesiąc, jeśli czasu masz mniej. Być może Home Staging to Twoje dodatkowe zajęcie i wtedy wdrażanie wiedzy z kursu potrwa dłużej – najważniejsze to krok po kroku wykonywać zaplanowaną pracę z kursem. Doświadczenie moich kursantów pokazuje, że czasem wdrożenie już nawet jednej rzeczy już sprawia, że widzą efekty.

Czy mogę z Tobą skonsultować, czy idę w dobrym kierunku podczas wdrażania wiedzy z kursy?

Oczywiście! Do Twojej dyspozycji jest zamknięta grupa na facebooku, gdzie kursanci dzielą się swoją pracą i otrzymują opinię zwrotną zarówno ode mnie, jak i od innych kursantów, co pomaga się wzajemnie motywować i rozwijać. Poza tym w trakcie kursu spotykamy się na mastermindach – webinarach na żywo, właśnie w celu rozwiania wszelkich wątpliwości. Webinary są nagrywane i jest potem do nich dostęp w panelu kursanta.

Czy po zakończeniu kursu otrzymam certyfikat?

Zacznę od kwestii takiej bardzo podstawowej – co dostaniesz po jakim kursie 🙂

Do branżowego egzaminu możesz podejść w ciągu roku od dołączenia na pokład Kursu Home Staging Pro – egzamin jest onlineowy, raz na 2 miesiące, po polsku i bez żadnych dodatkowych opłat. Ty decydujesz o tym kiedy jesteś gotowa.

Po jego zdaniu otrzymujesz certyfikat z akredytacją EAHSP (Europejskiego Stowarzyszenia Profesjonalnych Home Stagerów) ze swoim własnym numerem. Tak jak wspominałam – kurs Home Staging Pro, to jedyny kurs w Polsce, który zdobył tę akredytację i jeden z tylko 5 w całej Europie 🙂

Jeśli nie jesteś uczestniczką kursu Pro (czyli kursu który zawiera w sobie zarówno kurs biznesowy oraz kurs procesowy HS 2.0) to po przejściu materiałów z kursu 2.0 oraz biznesowego otrzymujesz po prostu certyfikat ukończenia konkretnego kursu – bez egzaminu, bez akredytacji. Zaświadczenie, które potwierdza że uczestniczyłaś w kursie.

 

Egzamin to takie drzwi, które kończą pewien etap nauki i zaczynają nowy etap rozwoju biznesowego. Dlatego po jego zdaniu otrzymujesz pierwszy rok członkostwa w EAHSP oraz EAHSP Polska bezpłatnie – normalnie jest to inwestycja rzędu 150 EURO. Więc to całkiem fajny prezent na start kolejnej drogi branżowej 🙂

Czy wystawiasz fakturę?

Tak, faktura jest wystawiana i wysyłana do Ciebie automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty i zawiera w sobie VAT.

Dla kogo jest kurs?

Kurs Home Staging Pro jest dedykowany dla każdej osoby, która chce zacząć działać w branży Home Stagingu – niezależnie od tego czy posiada już jakieś doświadczenie w tej dziedzinie, czy dopiero zaczyna zupełnie od zera.

Kurs Home Staging Pro zawiera w sobie dwa kursy – Home Staging 2.0, który dotyczy wykonania całego procesu Home Stagingu (przebieg procesu, kolory, planowanie przestrzeni, stylizacja homestagingowa oraz moduł instastaging) oraz Biznesowy kurs z Home Stagingu, który dotyczy biznesowych aspektów prowadzenia firmy homestagingowej (tworzenie oferty, marketing, wyceny, budżet czy automatyzacje).

 

Jaką formę ma kurs?

Kurs Home Staging Pro to roczny dostęp do platformy szkoleniowej online, na której uczestnik ma do dyspozycji ponad 140 godzin nagrań kursowych, prezentacje w formie pdf (do pobrania) oraz w zależności od pakietu – możliwość uczestnictwa w comiesięcznych spotkaniach online na żywo. Dodatkowo kursanci mają możliwość dołączenia do kursowych grup na facebooku oraz czata kursowego.

Jakie są warunki korzystania z kursu?

Dostęp do kursu jest przyznawany na rok czasu, po tym okresie kursant ma możliwość wykupić przedłużenie dostępu. Realizacja kursu odbywa się poprzez logowanie do platformy szkoleniowej online, na której znajdują się nagrania oraz prezentacje w formie pdf.

Jeśli uczestnik kursu wybrał opcję ze spotkaniami online na żywo, ma on możliwość wzięcia w nich udziału online. Link do szkolenia oraz daty spotkań przesyłane są raz w miesiącu do kursantów na maila, z którego złożono zamówienie (chyba że uczestnik poinformował o zmianie maila). Spotkania online są nagrane i umieszczane na platformie szkoleniowej.

W razie nagłych okoliczności (np. choroba, nagłe, nieprzewidziane wydarzenia) termin spotkania online może ulec zmianie o czym uczestnik zostanie poinformowany mailowo.

W razie pytań dotyczących kursu uczestnik może kontaktować się mailowo: biuro@instastaging.com

Uczestnik kursu Home Staging Pro ma możliwość przystąpienia do egzaminu branżowego i uzyskać certyfikat z europejską akredytacją branżową EAHSP. Warunki i sposób przeprowadzenia egzaminu są dostępne pod tym linkiem.

Wymagania techniczne: kurs można przerabiać na telefonie, ale większość naszych kursantów preferuje komputer. W tym celu potrzebne jest aktualne oprogramowanie umożliwiające korzystanie z przeglądarki, odtworzenie filmów i otwarcie plików w formacie pdf, xls, doc.

 

Czy kursanci są zadowoleni z Waszych kursów homestagingowych?

Tak! Możemy się pochwalić imponującą statystyką – w naszych ankietach kursowych wzięło udział 901 kursantek i kursantów z czego 99,9% jest zadowolonych z kursów!

Wyniki ankiet znajdziesz pod tym linkiem.

Jake kompetencje społeczne zdobędzie kursant?

 

Kompetencje społeczne:

 

Prowadzenie kanałów social media oraz używanie networkingu w celach prowadzenia biznesu

  • Przynależność do stowarzyszenia homestagingowego w polskim oddziale EAHSP przez rok czasu po zdanym egzaminie z akredytacją branżową

Pin It on Pinterest