DOŁĄCZ DO WYZWANIA
Z KONSULTACJI HOMESTAGINGOWYCH!

Zapisz się!

Zacznij działać

.

Dowiedz się więcej o bezpłatnym wyzwaniu z konsultacji dla Home Stagerek!

Konsultacje

Przestań się chować i zacznij działać!

Dziś chciałam Cię zaprosić do wzięcia udziału w bezpłatnym wyzwaniu dla Home Stagerek. Całe wydarzenie będzie dotyczyło konsultacji, bo cel jest jeden: zacząć sprzedawać swoje usługi homestagingowe i wyjść z cienia 🙂

Witaj! Jestem Klaudia

O mnie

Od lat jestem Home Stagerką, z wykształcenia finansistką z kilkuletnim doświadczeniem w korporacji, gdzie zarządzałam własnym zespołem, a poza tym inwestorką w nieruchomości.

Jestem autorką biznesowego kursu dla Home Stagerów, kursu Home Staging 2.0 oraz trzech e-booków o Home Stagingu. Reprezentuję w Polsce międzynarodowe stowarzyszenie dla Home Stagerów IAHSP Europe.

W tym roku zdobyłam najważniejsze dla mnie wyróżnienie w świecie Home Stagingu – nagrodę Trifecta w światowym konkursie Best of Home Staging 2021, który oznacza zwycięstwo we wszystkich 3 kategoriach: Industry Leadership, Client Care Excellence oraz Staging Excellence. Otrzymałam także tytuł Home Stagera Roku w konkursie Mieszkanicznika.

Rok temu przeprowadziłam wywiad z Barb Schwarz dla polskich Home Stagerów.

Moją misją jest zrzeszanie Home Stagerów i standaryzowanie naszej branży, tak aby nasze usługi na rynku nieruchomości stały się normą, dzięki której wszyscy zyskujemy. Dlatego dziś zapraszam Cię na wyzwanie, które pomoże Ci zacząć działać. Postawić ten pierwszy krok.

Zapisz się!

Od czego zacząć?

Konsultacje!

Tak, tak, wiem jak to jest, gdy nie wiesz jak zacząć spotkanie, jak przekonać klienta do zmian, albo skąd w ogóle masz mieć pewność, że dobrze mu doradzisz. Znam te wszystkie obawy z własnego doświadczenia.

Dlatego też organizuję to wyzwanie, aby pomóc Ci ogarnąć temat konsultacji. Abyś miała rozwiane wątpliwości pt. „czy już jestem gotowa?”, „kiedy właściwie mogę oferować konsultacje w swojej firmie?”, „czy muszę być na vat?”, itd.

No to startujemy!

 

Pin It on Pinterest