tatiana home decor webinar

KLAUDIA LESZCZYŃSKA ZAPRASZA NA WEBINAR:

Jak zrobić klimatyczne mieszkanie?

INSTASTAGING

HOME STAGING OKIEM INFLUENCEREK

.
Klaudia Leszczyńska

Kim jestem?

Hej to ja, Klaudia Leszczyńska. Tak w skrócie to: Home stagerka, finansistka, inwestorka.

Autorka biznesowego kursu dla Home Stagerów oraz e-booka „Home Staging. Jak przygotować instagramowe wnętrze, żeby dobrze na nim zarobić”. Działam w międzynarodowym stowarzyszeniu dla Home Stagerów IAHSP Europe, które powstało z ramienia samej twórczyni naszej branży Barb Schwarz. Zdobyłam również 2 nagrody w światowym konkursie Best of Home Staging 2020 – Client Care Excellence oraz Staging Excellence.

A jeśli wolisz dłuższą wersję, to powiem Ci więcej. Z zawodu jestem finansistką, spędziłam kilka lat w korporacji, zarządzałam całym zespołem księgowym, zaszłam w ciążę i… wywróciłam wszystko do góry nogami. Zaczęłam wchodzić krok po kroku do świata nieruchomości.

Zaczęło się od jednej kawalerki, którą najpierw mieliśmy z mężem na wynajem, a potem postanowiliśmy ją sprzedać – oczywiście po Home Stagingu, choć wtedy jeszcze mało kto tak to nazywał. ­Potem były szkolenia z wynajmów i Home Stagingu oraz nasza pierwsza firma wynajmowa. Wtedy używałam Home Stagingu tylko do naszych firmowych celów, aby nasze mieszkania wynajmowały się lepiej. Ale po jakimś czasie inwestorzy sami zaczęli się do mnie zgłaszać i pytać o porady, ponieważ widzieli jak skuteczny finansowo może być Home Staging.

Podoba Ci się stylizacja wnętrz? Chcesz zamienić hobby w biznes? Zapisz się na darmowy webinar i pobierz darmowy poradnik, o tym jak zacząć w Home Stagingu.

Klaudia Leszczyńska. Wszystkie prawa zastrzeżone.  Polityka Prywatności.

Pin It on Pinterest