Zapisz się na bezpłatny webinar i zdobądź nowy zawód nawet bez studiów! Home Staging czeka na Ciebie!

webinar home staging

Liczba miejsc ograniczona! Webinar rozpocznie się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

.

Już w czwartek, 22 czerwca o 20.00 zapraszam Cię na bezpłatne szkolenie, na którym możesz odkryć autostradę do zdobycia nowego zawodu:

  • Czym jest Home Staging i dlaczego właśnie rewolucjonizuje polską branżę nieruchomości?
  • Jak możesz zostać Home Stagerką, nawet jeśli masz inną pracę, jesteś na studiach lub dopiero po maturze?
  • Od jakich usług warto zacząć i jak je wyceniać?
  • Dlaczego w Home Stagingu można zarabiać lepiej niż w projektowaniu wnętrz?
  • Podam Ci konkretne stawki, które są realne do uzyskania w naszym zawodzie i połączenia kwalifikacji, dzięki którym możesz podbić lokalny rynek nieruchomości

Poza tym otrzymasz ode mnie dodatkowe bezpłatne materiały

O tym czym w ogóle jest Home Staging, co ja w nim robię i czy właściwie to jest zawód dla Ciebie – no bo właściwie skąd masz to wiedzieć, jeśli jeszcze nigdy nie zajmowałaś się nim na poważnie?:) Dlatego zapisz się od razu, bo przygotowałam dla Ciebie wspaniałe prezenty, dzięki którym będzie Ci łatwiej ocenić czy to faktycznie coś dla Ciebie 🙂

Chciałabym Ci pokazać moją historię, bo od momentu w którym byłam w korporacji i zaszłam w ciążę, do tego w którym jestem dziś minęło już wiele lat – i wiem, że to co osiągnęłam nie było dziełem przypadku lecz konkretnej strategii, o której opowiem Ci więcej na webinarze:) Bo być może tak jak ja wiele lat temu, szukasz teraz spokojnej pracy, może Twoja kariera jest już „ustawiona”, ale przestało Cię to cieszyć i szukasz pracy, która da Ci więcej satysfakcji i będzie bliższa Twemu sercu? A może właśnie napisałaś maturę i chciałabyś szybciej zarabiać niż po kilku latach studiów? Nie wiem, ale chętnie o tym od Ciebie usłyszę 🙂 Moje kursantki to kobiety, w różnych momentach swojego życia i kariery zawodowej, ale to co je łączy to pasja do pracy we wnętrzach, o której często nawet nie myślały, że może im dać dochód (bo zazwyczaj robiły to dla znajomych za darmo). Razem tworzymy społeczność homestagingową, której siłą jest wzajemne wsparcie i rozwój. Jeśli Ty także pasjonujesz się wnętrzami i chcesz rozwinąć tą pasję w biznes, to jesteś w dobrym miejscu.

Kim jestem?

Nazywam się Klaudia Leszczyńska, od lat jestem Home Stagerką, z wykształcenia finansistką, a poza tym inwestorką w nieruchomości. Jestem także Dyrektorem ds. Edukacji w polskim oddziale Europejskiego Stowarzyszenia Profesjonalnych Home Stagerów – EAHSP Polska.

Jestem autorką biznesowego kursu dla Home Stagerów, kursu Home Staging 2.0 – pierwszego i jedynego w Polsce Kursu Home Stagingu Pro, który został akredytowany przez międzynarodowe stowarzyszenie dla Home Stagerów EAHSP. Jedynego, który daje Ci takie kwalifikacje zawodowe i roczne członkostwo w EAHSP.

W dwóch ostatnich latach zdobyłam najważniejsze dla mnie wyróżnienie w świecie Home Stagingu – nagrodę Trifecta w światowym konkursie Best of Home Staging, który oznacza zwycięstwo we wszystkich 3 kategoriach: Industry Leadership, Client Care Excellence oraz Staging Excellence. Otrzymałam także tytuł Home Stagera Roku 2021 od Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Jako pierwsza w Polsce przeprowadziłam wywiad z Barb Schwarz dla polskich Home Stagerów – samą twórczynią tej branży!

Moją misją jest zrzeszanie Home Stagerów i standaryzowanie naszej branży, tak aby nasze usługi na rynku nieruchomości stały się normą, dzięki której wszyscy zyskujemy. I my jako Home Stagerzy, i klienci którzy kupują wymarzone mieszkanie, i sprzedający, którzy są zadowoleni z wyników sprzedaży swojej nieruchomości.

A czym w skrócie jest Home Staging?

To przygotowanie nieruchomości na wynajem lub sprzedaż, po to aby mieszkanie poszło szybciej i drożej. Bo potencjalni kupujący i najemcy bardzo często nie mają wyobraźni jak dobrze mieszkanie może wyglądać po drobnych zmianach. I tu z pomocą przychodzi właśnie Home Stagerka 🙂

Klaudia Leszczynska

Klaudia Leszczyńska. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności.

Pin It on Pinterest