Webinar: „Jak zostać Home Stagerką, nawet jeśli jesteś na etacie
lub w domu z dziećmi?”

webinar home staging

Liczba miejsc ograniczona! Webinar rozpocznie się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

.

Już w środę, 23 listopada o 20.00 dowiesz się:

  • Jak możesz zacząć działać w Home Stagingu, nawet gdy jesteś w domu z dzieckiem lub na etacie? Podam Ci konkretny schemat działania, który możesz wdrożyć od razu, żeby ruszyć z tematem, nawet w tym miesiącu!
  • Od jakich usług warto zacząć i jak je wyceniać, aby szybko wygenerować dochody? Podam Ci konkretne stawki bez mydlenia oczu.
  • Na czym polega praca Home Stagerki i dlaczego dzięki niej możesz w końcu robić to, co naprawdę kochasz.

Kim jestem?

Nazywam się Klaudia Leszczyńska, od lat jestem Home Stagerką, z wykształcenia finansistką, a poza tym inwestorką w nieruchomości.

Jestem autorką biznesowego kursu dla Home Stagerów, kursu Home Staging 2.0 – pierwszego i jedynego w Polsce Kursu Home Stagingu Pro, który został akredytowany przez międzynarodowe stowarzyszenie dla Home Stagerów IAHSP Europe. Jedynego, który daje Ci takie kwalifikacje zawodowe i roczne członkostwo w IAHSP Europe.

W zeszłym roku zdobyłam najważniejsze dla mnie wyróżnienie w świecie Home Stagingu – nagrodę Trifecta w światowym konkursie Best of Home Staging 2021, który oznacza zwycięstwo we wszystkich 3 kategoriach: Industry Leadership, Client Care Excellence oraz Staging Excellence. Otrzymałam także tytuł Home Stagera Roku od Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Jako pierwsza w Polsce przeprowadziłam wywiad z Barb Schwarz dla polskich Home Stagerów – samą twórczynią tej branży!

Moją misją jest zrzeszanie Home Stagerów i standaryzowanie naszej branży, tak aby nasze usługi na rynku nieruchomości stały się normą, dzięki której wszyscy zyskujemy. I my jako Home Stagerzy, i klienci którzy kupują wymarzone mieszkanie, i sprzedający, którzy są zadowoleni z wyników sprzedaży swojej nieruchomości.

Klaudia Leszczyńska

Klaudia Leszczyńska. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności.

Pin It on Pinterest