Bezpłatne szkolenie on-line: „Jak zamienić pasję w biznes homestagingowy?”

home staging webinar

Liczba miejsc ograniczona! Webinar rozpocznie się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

.

Już w poniedziałek, 13 grudnia o 20.30 dowiesz się:

  • Czy kreatywność i wyczucie wystarczą?
  • Co powinno znaleźć się w umowie o Home Staging? Na co uważać?
  • Po jakim czasie firma homestagingowa zacznie zarabiać?
  • Jakie są możliwości zarobków – czyli branżowe tabu. Konkretne wyceny różnych projektów – na realnych liczbach!

Zapisz się i nie przegap szkolenia!

Kim jestem?

Nazywam się Klaudia Leszczyńska, od lat jestem Home Stagerką, z wykształcenia finansistką, a poza tym inwestorką w nieruchomości.

Jestem autorką biznesowego kursu dla Home Stagerów, kursu Home Staging 2.0 oraz trzech e-booków o Home Stagingu. Reprezentuję w Polsce międzynarodowe stowarzyszenie dla Home Stagerów IAHSP Europe, które powstało z ramienia samej twórczyni naszej branży Barb Schwarz.

W tym roku zdobyłam najważniejsze dla mnie wyróżnienie w świecie Home Stagingu – nagrodę Trifecta w światowym konkursie Best of Home Staging 2021, który oznacza zwycięstwo we wszystkich 3 kategoriach: Industry Leadership, Client Care Excellence oraz Staging Excellence. Otrzymałam także tytuł Home Stagera Roku 2021 w Stowarzyszeniu Mieszkanicznik.

W zeszłym roku przeprowadziłam także wywiad z Barb Schwarz – twórczynią Home Stagingu – specjalnie dla polskich Home Stagerów.

Moją misją jest zrzeszanie Home Stagerów i standaryzowanie naszej branży, tak aby nasze usługi na rynku nieruchomości stały się normą, dzięki której wszyscy zyskujemy. I my jako Home Stagerzy, i klienci którzy kupują wymarzone mieszkanie, i sprzedający, którzy są zadowoleni z wyników sprzedaży swojej nieruchomości.

Klaudia Leszczyńska

Klaudia Leszczyńska. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności.

Pin It on Pinterest