BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE

Zapisz się! Już w środę 19 czerwca o 20.00!

Jak zarabiać na nieruchomościach dzięki zmianom wystroju wnętrz?

Cześć!

Nazywam się
Klaudia Leszczyńska

Pokażę Ci w jaki sposób możesz możesz zarabiać na swojej pasji wnętrzarskiej, niezależnie od tego ile masz lat i co robisz zawodowo. Zapisz się na bezpłatny webinar szkoleniowy, który poprowadzę już w środę 19 czerwca o 20.00 – jeśli chcesz zacząć działać na poważnie i z przytupem.

Bo Kobieta też potrafi! I wspierając się możemy osiągnąć znacznie więcej.

Do zobaczenia!

.

Pokażę Ci w jaki sposób możesz możesz zarabiać na swojej pasji wnętrzarskiej, niezależnie od tego ile masz lat i co robisz zawodowo. Zapisz się na bezpłatny webinar szkoleniowy, który poprowadzę już w środę 19 czerwca o 20.00 – jeśli chcesz zacząć działać na poważnie i z przytupem.

Bo Kobieta też potrafi! I wspierając się możemy osiągnąć znacznie więcej.

Do zobaczenia!

.

WEBINAR ROZPOCZNIE SIĘ ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Już w środę, 19 czerwca o 20.00 możesz odkryć autostradę do zdobycia nowych kwalifikacji:

U

Czym jest Home Staging?

I dlaczego właśnie rewolucjonizuje polską branżę nieruchomości?

Jak zacząć w Home Stagingu?

Bez względu na to jaką masz obecną pracę, ile masz lat i jaką sytuację rodzinną. Dowiesz się też od jakich usług warto zacząć i co możesz robić posiadając homestagingowe kwalifikacje.

Dlaczego w Home Stagingu można zarabiać lepiej niż w projektowaniu wnętrz?

Podam Ci konkretne stawki, które są realne do uzyskania w naszym zawodzie i połączenia kwalifikacji, dzięki którym możesz podbić lokalny rynek nieruchomości. Wszystko to na podstawie przykładów.

Poza tym po zapisie otrzymasz ode mnie dodatkowe bezpłatne materiały edukacyjne

O tym czym w ogóle jest Home Staging, co ja w nim robię i czy właściwie to jest zawód dla Ciebie – no bo właściwie skąd masz to wiedzieć, jeśli jeszcze nigdy nie zajmowałaś się nim na poważnie?:) Dlatego zapisz się od razu, bo przygotowałam dla Ciebie wspaniałe prezenty, dzięki którym będzie Ci łatwiej ocenić czy to faktycznie coś dla Ciebie 🙂

Chciałabym Ci pokazać moją historię, bo od momentu w którym byłam w korporacji i zaszłam w ciążę, do tego w którym jestem dziś minęło już wiele lat – i wiem, że to co osiągnęłam nie było dziełem przypadku lecz konkretnej strategii, o której opowiem Ci więcej na webinarze:) Bo być może tak jak ja wiele lat temu, szukasz teraz spokojnej pracy, może Twoja kariera jest już „ustawiona”, ale przestało Cię to cieszyć i szukasz pracy, która da Ci więcej satysfakcji i będzie bliższa Twemu sercu? A może jesteś przed emeryturą, ale chcesz robić coś więcej i bliżej Ci do aktywnej „pięćdziesiątki” niż babci z laseczką? Lub zajmujesz się flipami i czujesz, że możesz zyskać na nich jeszcze więcej?

Nie wiem, ale chętnie o tym od Ciebie usłyszę 🙂 Moje kursantki to kobiety, w różnych momentach swojego życia i kariery zawodowej, ale to co je łączy to pasja do pracy we wnętrzach, o której często nawet nie myślały, że może im dać dochód (bo zazwyczaj robiły to dla znajomych za darmo). Razem tworzymy społeczność homestagingową, której siłą jest wzajemne wsparcie i rozwój. Jeśli Ty także pasjonujesz się wnętrzami i chcesz rozwinąć tą pasję w biznes, to jesteś w dobrym miejscu. 

Kim jestem?

Nazywam się Klaudia Leszczyńska, od lat jestem Home Stagerką, z wykształcenia finansistką, a poza tym inwestorką w nieruchomości. Jestem także Dyrektorem ds. Edukacji w polskim oddziale Europejskiego Stowarzyszenia Profesjonalnych Home Stagerów – EAHSP Polska.

Jestem autorką biznesowego kursu dla Home Stagerów, kursu Home Staging 2.0 – pierwszego i jedynego w Polsce Kursu Home Stagingu Pro, który został akredytowany przez międzynarodowe stowarzyszenie dla Home Stagerów EAHSP. Jedynego, który daje Ci takie kwalifikacje zawodowe i roczne członkostwo w EAHSP. Przeszkoliłam już ponad 800 osób w swojej karierze i wydałam profesjonalne kursy branżowe przy współpracy z najlepszymi specjalistami.

W dwóch ostatnich latach zdobyłam najważniejsze dla mnie wyróżnienie w świecie Home Stagingu – nagrodę Trifecta w światowym konkursie Best of Home Staging, który oznacza zwycięstwo we wszystkich 3 kategoriach: Industry Leadership, Client Care Excellence oraz Staging Excellence. Otrzymałam także tytuł Home Stagera Roku 2021 od Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Jako pierwsza w Polsce przeprowadziłam wywiad z Barb Schwarz dla polskich Home Stagerów – samą twórczynią tej branży!

Moją misją jest zrzeszanie Home Stagerów i standaryzowanie naszej branży, tak aby nasze usługi na rynku nieruchomości stały się normą, dzięki której wszyscy zyskujemy. I my jako Home Stagerzy, i klienci którzy kupują wymarzone mieszkanie, i sprzedający, którzy są zadowoleni z wyników sprzedaży swojej nieruchomości.

A czym w skrócie jest Home Staging?

To przygotowanie nieruchomości na wynajem lub sprzedaż, po to aby mieszkanie poszło szybciej i drożej. Bo potencjalni kupujący i najemcy bardzo często nie mają wyobraźni jak dobrze mieszkanie może wyglądać po drobnych zmianach. I tu z pomocą przychodzi właśnie Home Stagerka 🙂

Klaudia Leszczyńska

Klaudia Leszczyńska. Wszystkie prawa zastrzeżone.  Polityka Prywatności.

Pin It on Pinterest