Webinar dla Home Stagerów: Jak stosować trendy w Home Stagingu na 2021 rok?

Webinar rozpocznie się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

.

Już w najbliższą środę o 21.00 poprowadzę dla Ciebie premierowe, bezpłatne szkolenie o trendach w Home Stagingu na 2021 rok!

Czego się dowiesz?

  • Jakie są trendy w Home Stagingu na 2021 rok?
  • Jak stosować trendy i czy zawsze warto to robić?
  • Jak pandemia wpłynęła na upodobania mieszkaniowe klientów?

I wiele, wiele więcej 🙂

Kim jestem?

Nazywam się Klaudia Leszczyńska, od lat jestem Home Stagerką, z wykształcenia finansistką, a poza tym inwestorką w nieruchomości.

Autorka biznesowego kursu dla Home Stagerów, kursu Home Staging 2.0 oraz e-booka „Home Staging. Jak przygotować instagramowe wnętrze, żeby dobrze na nim zarobić”. Reprezentuję w Polsce międzynarodowe stowarzyszenie dla Home Stagerów IAHSP Europe, które powstało z ramienia samej twórczyni naszej branży Barb Schwarz. Zdobyłam również 2 nagrody w ogólnoświatowym konkursie Best of Home Staging 2020 – Client Care Excellence oraz Staging Excellence, a także przeprowadziłam wywiad z Barb Schwarz dla polskich Home Stagerów.

Moją misją jest zrzeszanie Home Stagerów i standaryzowanie naszej branży, tak aby nasze usługi na rynku nieruchomości stały się normą, dzięki której wszyscy zyskujemy. I my jako Home Stagerzy, i klienci którzy kupują wymarzone mieszkanie, i sprzedający, którzy są zadowoleni z wyników sprzedaży swojej nieruchomości.

Klaudia Leszczyńska

Klaudia Leszczyńska. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności.

Pin It on Pinterest