Webinar z IAHSP® Europe
– Sanja Radovanovic i Paloma
Harrington-Griffin – o komunikacji z klientem

bezarchitekta webinar

Webinar rozpocznie się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

.

Moimi gośćmi będą Sanja Radovanovic oraz Paloma Harrington-Griffin z IAHSP® Europe

Sanja Radovanovic pełni funkcję prezydenta stowarzyszenia IAHSP® Europe. Jest ASPM® – Accredited Staging Master®, Projektantką wnętrz, założycielką The Art of Staging, ASP® trenerem. Sanja rozpoczęła swój biznes w 2013r. w Chicago i przeniosła go do Rzymu w 2016r., gdzie obecnie mieszka i pracuje. Jej wkład był kluczowy w rozwoju IAHSP® i założeniu siostrzanego stowarzyszenia IAHSP® Europe.

Paloma Harrington-Griffin – pełni funkcję Vice President IAHSP ® Europe. ASPM® – Accredited Staging Master®, stylistka wnętrz, ekspert luksusowego Home Stagingu, założycielka HSA UK&Irland. Współzałożycielka brazylijskiego stowarzyszenia Home Stagingu, School Núcleo de Home Staging, a także jest prezesem IAHSP® Chapter na ten kraj. Przedsiębiorca z powołania, założyła swój biznes w 2000r.

Paloma wierzy we wzmacnianie pozycji ludzi poprzez wiedzę, edukację i wsparcie. Jest pasjonatką edukacji ludzi i zorganizowała kilka wydarzeń Home Staging w Wielkiej Brytanii i za granicą, koncentrując się na pomocy profesjonalistom w ich biznesie.

Paloma prowadzi swoje firmy Home Staging w Wielkiej Brytanii i Brazylii.

Czego się dowiesz?

Sanja wraz z Palomą opowiedzą o tym jak komunikować się z klientami w Home Stagingu, a także jak Home Stager może rozwijać się międzynarodowo w IAHSP Europe.

Kim jestem?

Nazywam się Klaudia Leszczyńska, od lat jestem Home Stagerką, z wykształcenia finansistką, a poza tym inwestorką w nieruchomości.

Autorka biznesowego kursu dla Home Stagerów, kursu Home Staging 2.0 oraz e-booka „Home Staging. Jak przygotować instagramowe wnętrze, żeby dobrze na nim zarobić”. Reprezentuję w Polsce międzynarodowe stowarzyszenie dla Home Stagerów IAHSP Europe, które powstało z ramienia samej twórczyni naszej branży Barb Schwarz. Zdobyłam również 2 nagrody w ogólnoświatowym konkursie Best of Home Staging 2020 – Client Care Excellence oraz Staging Excellence, a także przeprowadziłam wywiad z Barb Schwarz dla polskich Home Stagerów.

Moją misją jest zrzeszanie Home Stagerów i standaryzowanie naszej branży, tak aby nasze usługi na rynku nieruchomości stały się normą, dzięki której wszyscy zyskujemy. I my jako Home Stagerzy, i klienci którzy kupują wymarzone mieszkanie, i sprzedający, którzy są zadowoleni z wyników sprzedaży swojej nieruchomości.

Klaudia Leszczyńska

Klaudia Leszczyńska. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności.

Pin It on Pinterest