Webinar ekspercki:

Czego Home Stager może się nauczyć od Projektanta?

Webinar rozpocznie się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

.

Już w poniedziałek 15 listopada o 21:00 moim gościem na webinarze będzie Agnieszka Konieczna – właścicielka pracowni projektowej Ambience. Interior Design

Agnieszka Konieczna jest architektką wnętrz i właścicielką pracowni Ambience. Interior Design. Tworzy przepiękne projekty i uczy projektantów jak rozwijać swoje biznesy. Prowadzi podcast „I tu się nie zgodzę”.

Jak sama o sobie pisze: rozkminiaczka biznesowa, twórczyni podcastu i webinarów.

Czego się dowiesz?

  • Jak Agnieszce udało wybić się na rynku projektantów i zarabiać 20 tysięcy złotych miesięcznie?
  • Jak pozyskiwać klientów za wyższe stawki niż oferuje konkurencja?
  • Jakie zadania można oddelegować i kiedy zacząć to robić?
  • W jaki sposób najlepiej rozwijać swoją wiedzę o projektowaniu?

I wiele więcej informacji, które pomogą Ci zaadaptować sprawdzone metody z branży projektowania do Twojej firmy homestagingowej.

Kim jestem?

Nazywam się Klaudia Leszczyńska, od lat jestem Home Stagerką, z wykształcenia finansistką, a poza tym inwestorką w nieruchomości.

Jestem autorką biznesowego kursu dla Home Stagerów, kursu Home Staging 2.0 oraz trzech e-booków o Home Stagingu. Reprezentuję w Polsce międzynarodowe stowarzyszenie dla Home Stagerów IAHSP Europe, które powstało z ramienia samej twórczyni naszej branży Barb Schwarz.

W tym roku zdobyłam najważniejsze dla mnie wyróżnienie w świecie Home Stagingu – nagrodę Trifecta w światowym konkursie Best of Home Staging 2021, który oznacza zwycięstwo we wszystkich 3 kategoriach: Industry Leadership, Client Care Excellence oraz Staging Excellence

W zeszłym roku z kolei otrzymałam dwa wyróżnienia w Best of Home Staging 2020 – Client Care Excellence oraz Staging Excellence, a także przeprowadziłam wywiad z Barb Schwarz dla polskich Home Stagerów.

Moją misją jest zrzeszanie Home Stagerów i standaryzowanie naszej branży, tak aby nasze usługi na rynku nieruchomości stały się normą, dzięki której wszyscy zyskujemy. I my jako Home Stagerzy, i klienci którzy kupują wymarzone mieszkanie, i sprzedający, którzy są zadowoleni z wyników sprzedaży swojej nieruchomości.

Klaudia Leszczyńska

Klaudia Leszczyńska. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności.

Pin It on Pinterest