Webinar ekspercki:

Jak ogarnąć podatki w działalności Home Stagerki?

Webinar rozpocznie się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

.

Już we wtorek 10 maja o 20:30 moim gościem na webinarze będzie Marek Golec – wybitny doradca podatkowy!

Marek Golec jest doradcą podatkowym i autorem bloga MistrzPodatkow.pl oraz książki „Jak oszczędzić na podatkach i nie podpaść fiskusowi”. Współwłaściciel biura rachunkowego działającego pod markami Mistrz Podatków i Wynajmistrz.

Czego się dowiesz?

  • Jaka forma opodatkowania jest obecnie najlepsza dla home stagerki i co się zmieniło w tej kwestii odkąd wszedł Nowy ład?

  • Jakie czekają nas ważne zmiany w kolejnej wersji Nowego ładu?

  • Ile się płaci składek w działalności, jeśli ktoś jest na etacie?

  • Czy lepiej poczekać obecnie z założeniem firmy czy jednak otwierać nową w obecnych warunkach?

I wiele więcej informacji, które pomogą Ci ogarnąć podatkowe aspekty działalności Home Stagerki.

Uwaga! Webinar tylko na żywo!

Kim jestem?

Nazywam się Klaudia Leszczyńska, od lat jestem Home Stagerką, z wykształcenia finansistką, a poza tym inwestorką w nieruchomości.

Jestem autorką biznesowego kursu dla Home Stagerów, kursu Home Staging 2.0 oraz trzech e-booków o Home Stagingu. Reprezentuję w Polsce międzynarodowe stowarzyszenie dla Home Stagerów IAHSP Europe, które powstało z ramienia samej twórczyni naszej branży Barb Schwarz.

W 2021 roku zdobyłam najważniejsze dla mnie wyróżnienie w świecie Home Stagingu – nagrodę Trifecta w światowym konkursie Best of Home Staging 2021, który oznacza zwycięstwo we wszystkich 3 kategoriach: Industry Leadership, Client Care Excellence oraz Staging Excellence. Otrzymałam także tytuł Home Stagera Roku od Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Moją misją jest zrzeszanie Home Stagerów i standaryzowanie naszej branży, tak aby nasze usługi na rynku nieruchomości stały się normą, dzięki której wszyscy zyskujemy. I my jako Home Stagerzy, i klienci którzy kupują wymarzone mieszkanie, i sprzedający, którzy są zadowoleni z wyników sprzedaży swojej nieruchomości.

Klaudia Leszczyńska

Klaudia Leszczyńska. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności.

Pin It on Pinterest