Webinar ekspercki: Jak zadbać o markę osobistą w Home Stagingu?

webinar Saper

Webinar rozpocznie się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

.

Już w najbliższy wtorek o 21.00 moim gościem na webinarze będzie Marcin Banaszkiewicz – Trener LinkedIn

Marcin jest Trenerem LinkedIn oraz autorem jedynego w Polsce szkolenia Strategia Marki Personalnej. Szkolenie oparte jest o algorytm ludzkiego oka, a nie algorytm LinkedIn, gdyż jak mówi Marcin “ludzkie oko ma w 🍑 algorytm LinkedIn” 😉 .

Tworzy i wdraża strategie Social Selling i programy Employee Advocacy w największych firmach na świecie i najmniejszych firmach w Polsce. Jest twórcą Społeczności H2H POLSKA, wykładowcą akademickim z zakresu Social Mediów i właścicielem firmy mylogo.

 

Czego się dowiesz?

  • Jak zadbać o markę osobistą będąc Home Stagerem?
  • Czy warto w ogóle zajmować się marką osobistą?
  • Czy jest sens działać na LinkedIn w Home Stagingu?

I wiele, wiele więcej 🙂

Kim jestem?

Nazywam się Klaudia Leszczyńska, od lat jestem Home Stagerką, z wykształcenia finansistką, a poza tym inwestorką w nieruchomości.

Autorka biznesowego kursu dla Home Stagerów, kursu Home Staging 2.0 oraz e-booka „Home Staging. Jak przygotować instagramowe wnętrze, żeby dobrze na nim zarobić”. Reprezentuję w Polsce międzynarodowe stowarzyszenie dla Home Stagerów IAHSP Europe, które powstało z ramienia samej twórczyni naszej branży Barb Schwarz. Zdobyłam również 2 nagrody w ogólnoświatowym konkursie Best of Home Staging 2020 – Client Care Excellence oraz Staging Excellence, a także przeprowadziłam wywiad z Barb Schwarz dla polskich Home Stagerów.

Moją misją jest zrzeszanie Home Stagerów i standaryzowanie naszej branży, tak aby nasze usługi na rynku nieruchomości stały się normą, dzięki której wszyscy zyskujemy. I my jako Home Stagerzy, i klienci którzy kupują wymarzone mieszkanie, i sprzedający, którzy są zadowoleni z wyników sprzedaży swojej nieruchomości.

Klaudia Leszczyńska

Klaudia Leszczyńska. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności.

Pin It on Pinterest