Webinar ekspercki:

Growth Hacking social media czyli jak zwiększyć zasięgi i zdobywać klientów

Webinar rozpocznie się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

.

Już w środę o 21.00 moim gościem na webinarze będzie Marta Krasnodębska – założycielka Hakerek Sukcesu!

Marta strategiem marki i biznesu online, autorką podręcznika Growth Hacking Framework, 12 popularnych eBooków i ponad 30 kursów online, które odniosły międzynarodowy sukces pod marką Hakerek Sukcesu.\

Pomaga kreatywnym osobom zbudować skalowalny biznes online oraz markę eksperta opartą na ich wiedzy i pasji. W ciągu roku od powstania marki Hakerki Sukcesu stworzyła społeczność ponad 25 000 kobiet, a w jej szkoleniach i bootcampach strategii i technik growth hacking wzięły dziesiątki tysięcy osób z ponad 53 krajów świata.

Czego się dowiesz?

  • Jak zoptymalizować swoje konto na Instagramie, aby pozyskać klientów?
  • Jak używać Content Marketing Planer, aby zaplanować 90 dni treści?
  • Jak stworzyć ścieżkę klienta w mediach społecznościowych, aby wyróżnić się wśród konkurencji?

I wiele więcej informacji, które pomogą Ci ogarnąć social media od strony biznesowej dla homestagingowych celów.

Kim jestem?

Nazywam się Klaudia Leszczyńska, od lat jestem Home Stagerką, z wykształcenia finansistką, a poza tym inwestorką w nieruchomości.

Autorka biznesowego kursu dla Home Stagerów, kursu Home Staging 2.0 oraz e-booka „Home Staging. Jak przygotować instagramowe wnętrze, żeby dobrze na nim zarobić”. Reprezentuję w Polsce międzynarodowe stowarzyszenie dla Home Stagerów IAHSP Europe, które powstało z ramienia samej twórczyni naszej branży Barb Schwarz. Zdobyłam również 2 nagrody w ogólnoświatowym konkursie Best of Home Staging 2020 – Client Care Excellence oraz Staging Excellence, a także przeprowadziłam wywiad z Barb Schwarz dla polskich Home Stagerów.

Moją misją jest zrzeszanie Home Stagerów i standaryzowanie naszej branży, tak aby nasze usługi na rynku nieruchomości stały się normą, dzięki której wszyscy zyskujemy. I my jako Home Stagerzy, i klienci którzy kupują wymarzone mieszkanie, i sprzedający, którzy są zadowoleni z wyników sprzedaży swojej nieruchomości.

Klaudia Leszczyńska

Klaudia Leszczyńska. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności.

Pin It on Pinterest